​شرکت سیستم های اطلاعاتی مدیریت یکپارچه سما- سامیکس- ارائه دهنده راهکارهای یکپارچه مدیریت اطلاعات –MIS- می باشد.سامیکس پیشرو در ارائه سرویس های مشاوره و پیاده سازی بر بستر تکنولوژی های مایکروسافت بوده و تجربه قابل توجهی در مشاوره و استقرار سیستم های مدیریت پروژه سازمانی (EPM)، مدیریت پورتفولیو، هوش تجاری (BI)، CRM، پورتال های شیرپوینتی و راهکارهای تعاملی مبتنی بر شیرپوینت (SharePoint) دارد.
سامیکس در زمینه برنامه ریزی، طراحی و راه اندازی راهکارهای مبتنی بر تکنولوژی های سرورساید مایکروسافت نظیر زیرساخت مایکروسافت شیرپوینت (SharePoint) و ​​ مایکروسافت پراجکت سرور(Project Server) بصورت تخصصی فعالیت می کند.
ماموریت ما ساده است:
کمک به سازمان ها برای استقرار اثربخش شیرپوینت مبتنی بر نیازهایشان و دستیابی به نتایج و ارزش حداکثری از طریق مجموعه توسعه های صورت گرفته روی شیرپوینت در نتیجه سال ها کار با مشتریانی از دسته های مختلف کسب و کار با نیازهای متفاوت، ما به استانداردهای ارزشمندی در طراحی و پیاده سازی محصولات و خدمات رسیده ایم که نتیجه آن غلبه بر چالش های پیاده سازی و تضمین موفقیت در پیاده سازی است.
 تیم تخصصی ما ترکیبی از متخصصان پیاده سازی با تجربه و متخصصان تکنولوژی و متخصصان تحلیل سیستم است. از برنامه ریزی، استقرار، ارتقا و مناسب سازی تا اصلاح برنامه های مستقرشده کنونی سامیکس متخصصینی دارد که کمک می کند که این زیرساخت ها و سامانه های توسعه یافته روی آنها به درستی در سازمانتان عمل کنند.
 دعوت می کنیم تا در سایتمان گشتی بزنید و با مجموعه محصولات و خدمات ما آشنا شوید. در مورد نیازهای اختصاصی تان با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست دمو را روی سایت تکمیل نمایید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم بهترین استفاده را از زیرساخت های سازمانی مایکروسافت کنید.همین الان شروع کنید
مشاوره و دمو رایگان