why_sharepoint_website.jpg
​بهبود تعامل مشتری
اینترنت محلی است که مشتری فعلی یا بالقوه شما برای جستجو، پیدا کردن و خرید (یا حتی پرس و جو کردن درباره) محصولات و خدمات شما انتخاب خواهد کرد بنابراین ایجاد یک وجهه آنلاین مناسب برای کسب و کار حیاتی است. این وجهه آنلاین را با استفاده از وب سایتی که بتواند مخاطبان را جذب کرده، به بازدیدکنندگان اطلاع رسانی کند و محتوای لازم را در اختیارشان قرار دهد، تقویت کنید.
تخصص بازاریابی دیجیتال
برخلاف بسیاری از متخصصان شیرپوینت، تخصص سامیکس در مدیریت محتوا، مدیریت ارتباط با مشتری و سامانه های اتوماتیک بازاریابی توسعه یافته است. این گستره تخصصی به ما این امکان را می دهد تا طراحی وب سایت تان را با رویکردی منحصربفرد که سفر مشتریان را در وب سایتتان در نظر میگیرد طراحی کند.

چرا وب سایت شیرپوینتی سامیکس ؟
برای مشتریانتان
مدیریت تجربه کاربری
طراحی ظاهری زیبا و جذب و حفظ مخاطب با ارائه تجربه کاربری پویا و تعاملی از طریق دستگاه های مختلف دسکتاپ، تبلت و موبایل 

برای شما
مدیریت پیشرفته محتوای وب 
محتوای وب سایتتان را همیشه تازه، به روز و بهینه نگه دارید.
با فراهم کردن ابزاری قدرتمند برای مدیریت محتوا، به آسانی انواع محتوا را در وب سایت منتشر نمایید. 
تقویت SEO سایت ​​
سامیکس چطور برای پیاده سازی وب سایت شیرپونتی تان به شما کمک می کند؟ 
وب سایت های پایه شیرپوینتی 
برای سازمانهایی که به دنبال ایجاد سایتهای معرفی اولیه ای از محصولات و خدمات شان هستند، 
ما وب سایت های پایه شیرپوینتی​ را پیشنهاد می کنیم، این بسته های آماده کاملا بومی سازی شده و می توانند بصورت هاست نیز ارائه شوند.

وب سایت های پیشرفته شیرپوینت
برای سایت های بزرگتر، یا سایت هایی با نیازمندی قابلیت های پیشرفته تر، ما پرتال های جامع شیرپوینتی سامیکس را پیشنهاد می کنیم. در این سناریو، تیم ما بصورت مشترک با ذینفعان سایت در تیم های IT و روابط عمومی (یا واحد بازاریابی) سازمانتان کار می کند تا پورتالی برای تعامل با کاربران، با امکانات پیشرفته مدیریت محتوا و قابل یکپارچه سازی با سایر سیستم های سازمانی تان طراحی کند. در مورد پورتال های سازمانی سامیکس بیشتر بدانید.
همین الان شروع کنید
مشاوره و دمو رایگان