​​​​

عنوان​ دوره آموزشی کاربری شیرپوینت 2013 ​​ ​​ ​ ​​ ​
​​شرح دوره شیرپوینت 2013 برای کاربر نهایی، برای کاربران نهایی ای که در محیط شیرپوینت کار می کنند طراحی شده است. این دوره به آموزش اصول اولیه شیرپوینت مانند کار با لیست ها و کتابخانه ها و مناسب سازی صفحات اصلی می پردازد
​مدت 30 ساعت
​مخاطبین این دوره برای کاربران فعلی و جدید شیرپوینت طراحی شده است.
​پیش نیاز ها مهارت های پایه ای کامپیوتر
دانلود​ فایل مشخصاتعنوان​ دوره آموزشی شیرپونیت 2013- Administrator ​​ ​​ ​ ​​ ​
​​شرح  دوره شیرپوینت سرور 2013 برای مالکان سایت یا کاربر حرفه ای، برای مالکان سایت، ادمین های مجموعه سایت و ادمین های شیرپوینت سرور که لازم است در مورد چگونگی مدیریت تعاملات تیمی، مدیریت اسناد و ویژگی های اجتماعی شیرپوینت 2013 بدانند، طراحی شده است. در این دوره از نمونه های عملی تعریف شده یک مجموعه سایت روی یک سرور یا ماشین مجازی استفاده خواهیم کرد.​
​مدت 16 ساعت
​مخاطبین مالکان سایت شیرپوینت،ادمین های مجموعه سایت شیرپوینت،توسعه دهندگان و ادمین های شیرپوینت
​پیش نیاز ها شیرپوینت برای کاربر نهایی​
دانلود فایل مشخصات​​ ​عنوان​ دوره آموزشی شیرپوینت 2013- کاربر حرفه ای
​​شرح  دوره شیرپوینت 2013 برای کاربر حرفه ای، برای افرادی طراحی شده است که مایلند اصول مدیریت سایت های شیرپوینتی را یاد بگیرند.
​مدت 16 ساعت
​مخاطبین این دوره برای کاربران فعلی و جدید شیرپوینت طراحی شده است.
​پیش نیاز ها شیرپوینت برای کاربر نهایی
دانلود فایل مشخصاتعنوان​ دوره آموزشی شیرپوینت دیزاینر 2013
​​ ​​ ​ ​​ ​
​​شرح در دوره شیرپوینت دیزاینر 2013 ، ایجاد و انتشار گردش کار های سفارشی بدون استفاده از کد و با استفاده از شیرپوینت دیزاینر 2013 را خواهید آموخت.
​مدت 8 ساعت
​مخاطبین  این دوره برای مالکان پیشرفته سایت شیرپوینت و ادمین هایی طراحی شده است که می خواهند منابع داده را یکپارچه کرده، انواع محتوا را سفارشی سازی نمایند، و وظایف متداول را با استفاده از گردش کار اتوماتیک نمایند..
​پیش نیاز ها ه منظور تضمین موفقیت شما در این دوره شما می بایست مالک سایت و/یا ادمین شیرپوینت 2007، 2010 یا 2013 باشید. لازم است تجربه طراحی و نگهداری یک سایت شیرپوینتی را داشته باشید. دوره شیرپوینت 2013 برای مالکان سایت یا شیرپوینت 2013 برای کاربر حرفه ای را گذرانده باشید.
دانلود فایل مشخصات​​ ​عنوان​ دوره آموزشی BI در شیرپوینت 2013
​​ ​​ ​ ​​ ​
​​شرح این دوره به معرفی کاملی از  هوشمندی تجاری در شیرپوینت 2013  می پردازد. در این دوره هوش تجاری SQL2012 و سرویس های هوش تجاری شیرپوینت 2013 شامل سرویس های PerformancePoint، Excel Services، Business Connectivity Services، Visio Services و Business Intelligence Center با تمرکز با ارتباطات درونی شان آموزش داده می شوند.
​مدت 16 ساعت
​مخاطبین این دوره برای مدیران پروژه، توسعه دهندگان هوش تجاری، متخصصین SQL Server، و متخصصین IT ای طراحی شده است که در امر توسعه، طراحی و نگهداری راهکار هوش تجاری شیرپوینت 2013 دخیل هستند. اسن دوره به معرفی هر یک از سرویس ها پرداخته و کدنویسی را به حداقل رسانده یا بطور کلی حذف می نماید.
​پیش نیاز ها درک مزایای هوشمندی تجاری
دانلود فایل مشخصات​​ ​​
همین الان شروع کنید
مشاوره و دمو رایگان