​​​مدیریت دانش در سازمان شما

 ​هنگامی که شرکت تان بتواند تجارب و دستورالعمل های تکنیکی را در سازمان به اشتراک بگذارد، به کارمندان کمک کند تا اطلاعات را یافته، از آنها استفاده کنند و آنها را اولویت بندی کرده و به اشتراک بگذارند، محتوا را بصورت ایمن مدیریت نموده و استفاده تعاملی از محتوا را امکان پذیر نمایند؛ شما اطلاعات و تخصص را به دانش قابل فروش تبدیل نموده اید.
مدیریت دانش کارا به شما اجازه می دهد تا افراد در سازمانتان با یکدیگر تعامل و مشارکت نموده، در ارتباط بمانند و دائما در مورد اطلاعات مرتبط با شاخه کاری تان به روز باشند.
اما برخی از چالش ها در این زمینه وجود دارند، از جمله یافتن و ارتباط با متخصص ها، وجود اطلاعات بسیار زیاد تفکیک نشده و مسائل امنیتی در به اشتراک گذاری اطلاعات وهمین طور بینش های متفاوت در زمینه اطلاعات.
برای رفع این چالش ها، شما به روشی نیاز دارید تا تخصص ها را مدیریت کرده و یافتن آنها را تسهیل نماید. داشتن یک منبع امن و قابل تعریف جهت مراجعه و همین طور سیستمی که مراجعه و یافتن را تسهیل نماید و بتواند امکان برقراری تعاملات را در گروه ها و میان افراد تعریف شده فراهم آورد، ضروری می نماید. علاوه بر این سیستم باید بتواند امکانی را فراهم کند تا دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده نیز برای گروه های تعریف شده امکان پذیر باشد.
راهکار پیشنهادی ما شامل قسمت های زیر می شود:​
     تکنولوژی Fast Search برای جستجوی تخصص ها و محتوا
- پیش نمایش سند
- جستجوی متمرکز
- جستجوی افراد
- قابلیت های بهبود یافته Office برای راهبری، حفظ و به اشتراک گذاری اطلاعات در محیط مجاز
- پشت صحنه
- پنل اطلاعات سند
- مدیریت حقوق و دسترسی
- تکنولوژی SharePoint Server برای راهبری، حفاظت و به اشتراک گذاری آسان اطلاعات
- همکاران
- اجتماعات مجازی فعال
- مدیریت محتوای سازمانی
- فراداده های مدیریت شده
- سایت من
- دسترسی مبتنی بر نقش سازمانی
- برچسب گذاری ابری
- وب پارت های توسعه یافته سامیکس برای مدیریت دانش​
 ​​​​همین الان شروع کنید
مشاوره و دمو رایگان