بلاگ

چرا ERP برای سازمان شما مفید است؟
ويژگي هاي ERP ◦وجود تعداد زيادي از ماژول هاي تجاري مجزا از قبيل مالي، توليد، حسابداري، توزيع و ... ◦استفاده از سيستم مديريت پايگاه داده مرکزي (DBMS) ◦ماژول ها يکپارچه مي باشد و گردش اطلاعات يکپارچه در ميان ماژول ها فراهم شده است ◦اين ماژول ها انعطاف پذير بوده و بهترين تجارب کسب و کار را ارائه مي دهند ◦ماژول ها بطور بلادرنگ با قابليت پردازش دسته اي و آنلاين کار مي کنند ◦ماژول ها ، کارا در محيط اينترنت مي باشند
ادامه
تاثیرات فوری و بلند مدت Dynamics NAV ERP در حوزه مالی
نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی بستری برای فرآیندهای متعدد و مختلف فراهم می کند که در قالب یک برنامه یکپارچه و جامع تمامی بخش ها و کارمندان بتوانند از یک واحد اطلاعاتی بروز و مشابه استفاده نمایند. نرم افزارهای ERP مزیت های بی شماری ارایه می دهند که مهم ترین آن ها به کاهش هزینه ها مربوط می شود. یک سیستم نرم افزار ERP مناسب می تواند در کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، یک کسب و کار را در حفظ و پس انداز سرمایه یاری می نماید. Microsoft Dynamics NAV به عنوان یکی از بهترین ERPها می‌تواند این فرآیند را در سازمان شما تسهیل کند.
ادامه
NAV، انعطاف پذیر برای کسب و کار شما
مایکروسافت داینامیکس NAV یک راه حل انعطاف پذیر و جامع برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) است که به طور خاص برای کمک به رشد کسب و کارهای کوچک و متوسط و کنترل بیشتری بر داده های کلیدی مالی و تجاری آنها طراحی شده است. بر خلاف بسته های نرم افزاری متمرکز بر یک فرآیند(مثل نرم افزار اختصاصی مالی و حسابداری یا انبارداری)، Dynamics NAV اطلاعات را از سراسر کسب و کار شما، از زنجیره تامین گرفته تا مدیریت سهام را از طریق یکپارچگی در فرایندهای حسابداری، منابع انسانی و مدیریت مشتری جمع آوری و مدیریت می‌کند تا شما یک دید کامل از عملکرد کسب و کار خود داشته باشید.
ادامه
اهداف و الزامات پیاده‌سازی موفقیت‌آمیز ERP
عوامل زیر می‌تواند از جمله اهداف و درعین‌حال معیارهای اساسی برای سنجش موفقیت پیاده‌سازی یک ERP در سازمان باشد و می‌بایست در هر مجموعه نمونه‌های واقعی و شاخص‌های عملکردی مربوطه در این چهارچوب شناسایی شده و رصد شوند و تنها در این صورت خواهد بود که می‌توان ادعا کرد ERP مناسب انتخاب یا تهیه شده است و به درستی پیاده‌سازی شده است و آن وقت است که می‌توان به افزایش نرخ بازگشت سرمایه امیدوار بود.
ادامه
امنیت و نفوذ ناپذیری در Dynamics NAV
یک راه حل کسب و کار سازمانی باید یک سیستم امنیتی داخلی داشته باشد که از پایگاه داده و اطلاعاتی که جا به جا می‌شود، محافظت کند. همچنین چنین سیستمی باید اطلاعات را در مقابل دسترسی غیرمجاز محافظت کند و باید به شما اجازه دهد که مشخص کنید چه کاربرانی اجازه چه سطح دسترسی در پایگاه داده را دارند، مثلا چه اطلاعاتی را می توانند بخوانند و یا تغییر دهند.
ادامه
10 ویژگی مهم مایکروسافت داینامیکس NAV
ERP برای هر سازمان، سرمایه‌گذاری قابل توجهی در حوزه منابع فناوری اطلاعات سازمان بزرگ یا SME است. Microsoft Dynamics NAV یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های ERP برای بخش SME است. اگرچه در مقایسه با Dynamics AX یا SAP ECC ERP که اغلب در شرکت‌های بسیار بزرگ استفاده می‌شود بسیار ارزان‌تر است؛ اما به هر حال هنوز هم برای یک SME، دریافت لایسنس NAV و اجرای آن بسیار پر هزینه است.
ادامه
ارزیابی و انتخاب ابزار مناسب؛ اولین گام از پروژه پیاده‌سازی ERP
پباده سازی ERP يك سرمايه گذاري بسيار خطير است كه در صورت شكست صدمات جبران ناپذيري به عملكرد سازمانها وارد خواهدكرد. مناسبترين راه براي تضمين موفقيت، تصميم گيري صحيح در مورد سيستم مورد نياز ERP و انتخاب درست فروشنده مي باشد.
ادامه
نقد و بررسی نرم افزار  Dynamics NAV
مایکروسافت داینامیکس NAV یک مجموعه کامل ERP برای بازار SMB است که قابلیت های گسترده ای را برای جایگزینی فرآیندهای کسب و کار سنتی با مدیریت یکپارچه منابع سازمانی ارائه داده است. نرم افزار Dynamics NAV ERP همچنین بهترین راهکار برای سازمان هایی است که نرم افزارهای مالی موجود، نیازمندی های فرآیندی سازمان شان را پوشش نمی دهد.
ادامه
مقایسه تطبیقی و موردی بین Microsoft Dynamics NAV و SAP Business One
در این متن سعی شده است در یک جدول مقایسه‌ای، قابلیت‌های دو راهکار برنامه‌ریزی منابع سازمانی(ERP) Microsoft Dynamics NAV و SAP Business One به صورت تطبیقی بررسی شود.
ادامه
بررسی  Dynamics NAV در مقایسه با سایر راه‌حل‌های ERP
بررسی کامل قابلیت تطبیق Dynamics NAV با 6 ماژول اصلی مدیریت زنجیره تامین، مدیریت فرآیند توزیع، خرده فروشی و بازرگانی، منابع انسانی، مالی و تکنولوژی تولید که شامل 3،225 مولفه است در زیر آمده است. با آگاهی بر اینکه Dynamics NAV چگونه این ویژگی‌ها را پشتیبانی می کند، می توانیم آن را با میانگین بازار ERPها(سامانه‌های برنامه‌ریزی منابع سازمانی) مقایسه کنیم و انتخاب بهتری در این حوزه داشته باشیم.
ادامه
مارا دنبال کنید

 ویرایشگر محتوا

​​