پرش لینک ها

افزایش بهره وری و اثربخشی پس از استقرار Business Central

نرم افزار Microsoft Dynamics 365 Business Central یک سیستم مدیریت کسب و کار و برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) مبتنی بر وب، کلاینت سرور و اپلیکیشن موبایل اندروید و iOS است. این برنامه، جانشین نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع سازمان Microsoft Dynamics NAV شده و همان پایگاه کد را به اشتراک می‌گذارد. این سیستم از بسیاری از کارکردهای تجاری، از جمله مالی، زنجیره تامین و مدیریت پروژه و منابع پشتیبانی می‌کند. سازمان‌ها نیز از انبار گرفته تا مدیریت سفارش خدمات، و اجرای فرایندهای تولید خود،  به آن تکیه می‌کنند.

این محصول برای افزایش بهره‌وری و ارتقاء مقیاس کسب و کار شما طراحی شده است. حتی مراحل راه اندازی به کمک wizard پیکربندی، کاربرگ‌ها، الگوها و پرسشنامه‌‌ها ساده‌تر شده‌اند، ابزارهایی که به مشتریان و شرکاء کمک می‌کند تا از خدمات آغاز سریع (RapidStart) مایکروسافت استفاده کنند. سیستم می‌تواند با پیکربندی صحیح، در معیارهای گسترده‌ای قابل مشاهده باشد. برای درک اینکه چطور این موضوع به افزایش بهره‌وری کمک می‌کند، ابتدا باید بدانید که بهره وری واقعاً چیست.

بهره‌وری چیست؟

بهره وری، اثربخشی را می‌سنجد. از بعد اقتصادی، بهره‌وری خروجی را که برگرفته از واحدهای ورودی از پیش تعیین شده است، اندازه‌گیری می‌کند. در مورد افراد، این به معنای انجام کارهای بیشتر در زمان مشابه است، به عنوان مثال، نوشتن و ارسال دو نامه، به جای یک نامه در عرض یک ساعت.

اثربخش بودن به معنای همیشه مشغول بودن، عجله برای تکمیل چندین وظیفه و بار سنگین مسئولیت‌ها نیست. این‌ها به معنای بهره‌وری نیستند. برای بهره‌ور بودن، هدف شما کار کردن هوشمندانه است، نه کار کردن سخت‌تر، که می‌تواند به جای عقب ماندن از برنامه، به جلو افتادن از آن و محقق ساختن همزمان چند ضرب‌العجل منجر گردد.

چگونه Dynamics 365 Business Business باعث بهره‌وری بیشتر افراد می‌شود؟

Dynamics 365 Business Central باعث بهبود بهره وری در ابعاد مختلف کسب و کار می‌شود، از جمله:

  • اتوماسیون گردش کار: Dynamics 365 Business Central وظایفی مانند ایجاد سفارشات خرید را که بر اساس سطح موجودی کالا و پیش بینی فروش انجام می‌شود، خودکار می‌سازد. سطح موجودی و لیدتایم (فاصله زمانی بین سفارش و دریافت کالا) به طور خودکار محاسبه می‌شود. این سیستم ضمن رمزگذاری داده‌ها برای محافظت در برابر دسترسی غیر مجاز افراد، اطلاعات را در دسترس کسانی که به آن نیاز دارند قرار می‌دهد. کسب و کار شما می‌تواند به جای پرداختن به کارهای دستی و زمانبر، با یک گردش کار ساده که کارهای تکراری را به حداقل برساند، گزارش‌دهی و اسناد را به طور خودکار انجام ‌دهد و تجزیه و تحلیل‌های زمان واقعی (ریل تایم) را برای استفاده موثرتر از وقت شما پیش ببرد.
  • ماژول های یکپارچه نرم افزار: ماژول‌های نرم افزار از فروش و امور مالی گرفته تا زنجیره تأمین و مدیریت پروژه، محافظت و انطباق داده‌ها را پوشش می‌دهد. این ماژول‌های یکپارچه با حذف کاغذبازی‌ها در بین حسابداری، تدارکات و سایر بخش‌ها، بهره وری را بهبود می‌بخشند. کارکردهای خاص، مانند تولید سفارشات و فاکتورهای فروش، تکمیل پرداخت‌ها و ایجاد و مشاهده گزارشات، به سرعت در دسترس هستند. همچنین، بار کاری بر اساس مهارت و نقش افراد، به طور خودکار به پرسنل مناسب اختصاص می‌یابد که می‌تواند به بهبود فروش و خدمات کمک کند.
  • گزارش بهتر: یک سیستم گزارش‌گیری یکپارچه به کاربران این امکان را می‌دهد پروژه ها را از طریق جدول زمان بندی، ایجاد کرده، و آن‌ها مدیریت و پیگیری کنند. بنابراین، برای بررسی و پیگیری بودجه، نیازی به اکسل نیست (این تنها یک صرفه جویی در وقت و محرک بهره‌وری بهبود یافته است). می‌توان تمام ابعاد عملکرد را در زمان واقعی ردیابی کرد. دسترسی آنی اطلاعات، دقت پیش‌بینی را نیز بر اساس منابع موجود، ظرفیت تولید و سودآوری بهبود می‌بخشد. ذینفعان می‌توانند با چنین دیدگاهی برای بهبود برنامه‌های تولید تلاش کنند، بنابراین الزامات مشتری را برآورده می‌کنند و تصمیمات موثرتری اتخاذ می‌کنند که بر سودآوری، پروژه‌ها و کل سازمان تأثیر می‌گذارد. تیم‌ها می‌توانند بر روی کارهایی تمرکز کنند که در مدت زمان خیلی کمتری انجام می‌شوند و در نتیجه بهره‌وری بیشتری خواهند داشت.

یک دیدگاه بگذارید