لیست نرم افزارهای ERP

لیست بهترین نرم افزارهای ERP در سال 2019

در این مقاله لیست مهم ترین و پرکاربردترین نرم افزارهای ERP در سال 2019 براساس نظرسنجی های انجام شده جمع آوری شده است.

Microsoft Dynamics

نرم افزار ERP مایکروسافت Dynamics NAV

نرم افزار ERP مایکروسافت Dynamics NAV

نرم افزار ERP مایکروسافت Dynamics NAV راه حل های یکپارچه ای را فراهم می کند که به کسب و کارها اجازه می دهد تا با استفاده از راهکارهای مختص صنایع و کسب و کارهای مختلف، قابلیت سفارشی سازی و استقرار آسان و همچنین قابلیت های توسعه یافته بر بستر اندروید و IOS فرآیندهای کسب و کار خود را بهبود ببخشند.

همچنین با وجود تحت وب بودن این نرم افزار ERP، کاربران می توانند به این راهکار در حالت آفلاین نیز دسترسی داشته و اطلاعات خود را وارد سیستم نمایند تا پس از اتصال به اینترنت اطلاعات دریافتی ثبت گردد.

از دیگر مزایای نرم افزارهای ERP شرکت مایکروسافت می توان به قابلیت یکپارچگی با Outlook، Lync، SharePoint را نام برد.

شرکت مایکروسافت 4 نرم افزار ERP به نام های Dynamics NAV، Dynamics GL، Dynamics SL و Dynamics AX را به بازار عرضه کرده است و از رهبران بازار نرم افزارهای ERP به شمار می رود.

از بین این نرم افزارهای ERP محصول Dynamics NAV با ماژول هایی مانند مالی، انبارداری، خرید و تدارکات، فروش، ارتباط با مشتریان، منابع انسانی و… و با قابلیت پشتیبانی از چندارز و چند شرکت تبدیل به پرفروش ترین نرم افزار ERP درسال های اخیر شده است.

لازم به ذکر است شرکت مایکروسافت برای این محصولات خود علاوه بر دسترسی تحت وب و کلاینت، اپلیکیشن موبایل اندروید و IOS را نیز ارائه داده است.

Sage Intacct

نرم افزار Sage Intacct

Sage Intacct از مهمترین ارائه دهندگان نرم افزار حسابداری Cloud است. برنامه های Sage Intacct برای شرکت های کوچک و متوسط مناسب هستند و می توانند بینش مالی و عملیاتی  را با توانایی خودکار پردازهای سررسیدی و فوری به شما ارائه دهند.

Sage Intacct به کاربران خود مجموعه ای از برنامه های کاربردی اصلی حسابداری مانند سرفصل، حساب های قابل پرداخت، حساب های دریافتنی، مدیریت پول نقد و مدیریت سفارش را ارائه می دهد. همچنین این نرم افزار ERP شامل گزارش دهی و داشبورد های مدیریتی، مدیریت زمان و هزینه، حسابداری پروژه، مدیریت درآمد و … است.

لازم به ذکر است با استفاده از وب سرویس، سیستم حسابداری Sage Intacct می تواند با سایر برنامه های تجاری مثل CRM، payroll مرتبط شود.

SAP Business ByDesign

نرم افزار SAP Business ByDesign

SAP Business ByDesign یک راه حل کسب و کار کامل و سازگار با تقاضای است که برای یکپارچه کردن و بهینه سازی عملیات اصلی کسب و کار برای شرکت های متوسط طراحی شده است.

این راه حل، پشتیبانی مالی، CRM، مدیریت منابع انسانی، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت پروژه، مدیریت ارتباط با تامین کنندگان و را پشتیبانی می کند.

 

 

E2 Shop System Software

نرم افزار E2 Shop System

E2 Shop System Software راهکاری برای مجموعه های تولیدی است که توسط شرکت Shoptech Corporation ارائه شده و شامل برنامه ریزی تولید، خرید، حمل و نقل، مدیریت مشتری و حسابداری است. این راهکار برای مغازه ها، و تولید کنندگان چند منظوره طراحی شده است.

نرم افزار E2 Shop System Software قابلیت مدیریت حمل و نقل کالای تولیدی، مدیریت برچسب ها و بارکدهای محصولات تولیدی و فروشگاهی، مدیریت مواد و کنترل قطعات تولیدی و مدیریت خرید مواد اولیه با توجه به تولید را دارا می باشد.

همچنین علاوه برماژول مدیریت مشتریان این نرم افزار قابلیت مدیریت حساب های پرداختنی و دریافتنی، مدیریت منابع انسانی، تعمیرات و نگهداری و… را در بستر وب دارا می باشد. پشتیبانی از طریق تلفن همراه، ایمیل، چت و دسترسی به یک  فروم آنلاین از دیگر قابلیت های این نرم افزار ERP است.

JD Edwards EnterpriseOne Software

نرم افزار Oracle JD Edwards EnterpriseOne

Oracle JD Edwards EnterpriseOne یک برنامه مدیریت منابع سازمانی Cloud و راه حلی برای زنجیره تامین است که شامل ابزارهای مالی، مدیریت کالاهای مصرفی، منابع انسانی، بخش های توزیع و تولید می باشد.

این نرم افزار ERP که برای کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی شده است از ماژول های اصلی شامل مدیریت مالی، مدیریت پروژه، مدیریت چرخه عمر سرمایه، مدیریت سفارش، CRM، مدیریت تولید، برنامه ریزی و تدارکات زنجیره تامین، ابزارهای گزارشگبری و هوش تجاری تشکیل شده است.

از ویژگی های دیگر این نرم افزار ERP می توان به قابلیت مدیریت املاک و مستغلات، مدیریت سرمایه انسانی، بهداشت محیط و ایمنی و …را نام برد.

این نرم افزار ERP با سیستم های لینوکس، AIX، مایکروسافت ویندوز و IBM I5OS سازگار است و همچنین با استفاده از مرورگر تلفن همراه قابلیت دسترسی دارد.(اپلیکیشن موبایل ندارد)

Workday Software

نرم افزار Workday

Workday Software یک نرم افزار ERP ابری(Cloud) است که برای شرکت های با سایز متوسط و کوچک ارائه شده است. این نرم افزار ERP شامل  یک سیستم واحد مالی، مدیریت برنامه ریزی تولید ، حقوق و دستمزد است.

از دیگر قابلیت های آن می توان به ماژول حسابداری و مالی، مدیریت درآمد، قابلیت گزارشگری و تجزیه و تحلیل داده ها، مدیریت درآمد، حسابداری مرکزی، برنامه ریزی مالی، مدیریت هزینه ها، حسابداری پروژه ها و همچنین مدیریت موجودی و مدیریت کمک های مالی را نام برد.

برنامه های کاربردی مدیریت سرمایه انسانی، مدیریت منابع انسانی، برنامه ریزی نیروی کار، استخدام ، جبران خسارت و مزایای کارکنان، حقوق و دستمزد، حضور و غیاب، آموزش و غیره در ماژول مدیریت منابع انسانی آن ارائه شده است. همچنین در این ماژول فرآیندهای استخدام و پذیرش، مدیریت برنامه درسی کارکنان، سوابق کارکنان و… نیز لحاظ شده است.

هزینه این نرم افزار با توجه به تعداد کاربر و بصورت ماهیانه محاسبه می گردد و قابلیت دسترسی آنلاین نیز وجود دارد.

Deltek Vision Software

نرم افزار Deltek Vision

Deltek Vision Software یک راهکار ابری (Cloud) است که بیشتر برای شرکت های متوسط وکوچک پروژه محور طراحی شده است.

ماژول های اصلی این نرم افزار ERP شامل حسابداری پروژه، مدیریت منابع سازمان، مدیریت پروژه، مدیریت زمان /هزینه و مدیریت توسعه کسب و کار است.

Deltek Vision همچنین این قابلیت را به شما می دهد تا از طریق دشبوردها و گزارشات گرافیکی بخش مالی پروژه های خود را مدیریت کرده و گزارشات را به مدیران شرکت ارائه دهید. همچنین این نرم افزار ERP قابلیت پشتیبانی از چند ارز و چند شرکت را دارا است.

با استفاده از این نرم افزار ERP می توانید افراد مناسب برای پروژه های خود انتخاب کنید و با استفاده از چشم انداز کلی بر کسب و کار و مشتری های خود منابع سازمان را به صورت بهینه به پروژه های خود تخصیص دهید.

لازم به ذکر است به این راهکار از طریق وب، iOS، Android و موبایل قابلیت دسترسی خواهید داشت.

ERPAG Software

نرم افزار ERPAG

یک راهکار برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) ابری (Cloud)است که برای  برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​در صنایع مختلف از جمله خودرو، خرده فروشی، آموزش و پرورش، فن آوری اطلاعات و غیره توسعه یافته است.

ماژول های اصلی این نرم افزار ERP شامل مدیریت فروش، خرید، مدیریت تولید، حسابداری و مالی، مدیریت موجودی، گزارشگری و تجزیه و تحلیل است.

ERPAG به کاربران اجازه می دهد تا پروسه های تجاری مانند از جمله فروش، سفارش، دریافت و تحویل، حقوق و دستمزد، مدیریت خدمات، مدیریت حمل و نقل، مدیریت دسترسی کاربر، مدیریت بارکد محصولات تولیدی را در نرم افزاری یکپارچه مدیریت نمایند.

همچنین ERPAG قابلیت یکپارچگی با Google Mail، Google Calendar، Google Drive، Microsoft، Magento، WooCommerce، Shopify، QuickBooks، Square، Stripe و غیره را دارا می باشد.

این سازگار با سیستم عامل های ویندوز، مک و لینوکس سازگار است و دسترسی از طریق ایمیل، تلفن همراه را نیز پشتیبانی می کند.

نمودار مقایسه پرکاربردترین نرم افزارهای ERP

نمودار مقایسه نرم افزارهای ERP

2 پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند