نرم افزار dynamics365 Business Central

سلام NAV 2019! خداحافظ سیستم های جزیره‌ای!

آغاز به کار پیاده سازی ERP Dynamics NAV 2019 مایکروسافت در ایران

شرکت سامیکس با افتخار اعلام می کند که پیاده سازی نسخه Dynamics NAV 2019 را برای مشتریان خود آغاز کرده است.
مایکروسافت نسخه جدید 2019 Dynamics NAV را همچنین با برند Microsoft Dynamics 365 Business Central عرضه می کند. این نسخه جدید پرکاربرترین ERP مایکروسافت از خانواده داینامیکس است که جانشین محصولات Microsoft NAV، Microsoft Dynamics GP وMicrosoft Dynamics SL می شود.
مایکروسافت در سال 2002 با خرید ERP Navision اقدام به تغییر آن و انتشار Microsoft Dynamics NAV کرد و از سال 2016 اقدام به یکپارچگی خانواده Dynamics شامل CRM و ERPزیر عنوان Microsoft Dynamics 365 کرد.

NAV 2019 و یا همان Microsoft Dynamics 365 Business Central هم به صورت ابری و هم به صورت در محل سازمان (On-premise)و هم در قالب Hybrid قابل عرضه است که البته شرکت سامیکس در حال حاضر خدمات خود را برای شرکت های ایرانی با نسخه on-premise بر روی سرورهای خود سازمان و یا بر روی سرورهای اختصاصی سامیکس ارائه می دهد. این نسخه شامل بسیاری ویژگی جدید و پیشرفت های فنی و عملکردی متعدد است.

business central
این نسخه شامل ماژول‌های مدیریت مالی، مدیریت زنجیره تامین، انبارداری، فروش، خرید، منابع انسانی، تولید، پروژه ها، خدمات و … می شود.
شرکت سامیکس با تجربه موفق پیاده سازی نسخه های مختلف Dynamics NAV در مجموعه های متنوع و با بهره گیری از تیم کاملا بومی در این پیاده سازی‌ها، در تابستان امسال اقدام به رونمایی از جدیدترین نسخه بومی سازی شده Dynamics NAV کرده است و از این پس Microsoft Dynamics 365 Business Central را نیز ارائه می دهد.

تجربه ما در پیاده سازی موفق یک ERP جهانی می تواند سازمان شما را از دست سیستم های جزیره ای و غیر یکپارچه راحت کند. همچنین تجربه بهره مندی از یک ERP در سطح جهانی در مقایسه با سیستم های ایرانی که به عنوان راهکارهای جامع به فروش می رسند می تواند ارزش افزوده فراوانی برای کسب و کار شما ایجاد کند. استفاده از Dynamics NAV یکپارچگی واقعی در سطح فرآیند برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد و می توانید از آن برای بهبود کسب و کار خود استفاده کنید.
از ویژگیهای جدید NAV 2019 میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • قابل توسعه بودن به کمک Visual Studio و امکان اضافه کردن Extension (مثال Extension چک سامیکس)
  • دشبورهای آماده به استفاده Power BI برای نسخه جدید
  • یکپارچگی کامل با Dynamics CRM
  • Add-on بسیار قدرتمند اوتلوک اجازه تایید پیش فاکتورها و نمایش مانده حسابها را از ایمیل میدهد.
  • امکان ذخیره سازی و شخصی سازی نماهای لیست ها Save and personalize list views
  •  …

برای اطلاعات بیشتر ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید:

 

برای آشنایی با ویژگیهای جدید NAV 2019 لینک زیر را مشاهده فرمایید:
https://docs.microsoft.com/en-us/business-applications-release-notes/April19/dynamics365-business-central/planned-features

برای هماهنگی دمو نسخه NAV 2019 فرم درخواست دمو را تکمیل فرمایید.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند