پرش لینک ها

برنامه ریزی تولید بصری با داینامیکس 365 بیزنس سنترال

این نرم­ افزار به مدیران شرکت­ های تولیدی مبتنی بر پروژه کمک می­کند قابلیت درک برنامه­ ریزی استراتژیک و تفصیلی و زمان­ بندی به شیوه­ ی از بالا به پایین و از پایین به بالا را در داشته باشند.

برنامه ­ریزی بصری وضوح و سادگی را برای برنامه ­ریزی مواد، منابع، بودجه ­بندی و زمان­ بندی پروژه­ های تولیدی شما به ارمغان می­ آورد. این سیستم به کمک ابزارهای بصری و گرافیکی به شما امکان می­دهد به تعریف اهداف پروژه و خطوط زمانی مشاغل، تولید و خدمات، به منظور دسترسی به اهداف خود و انجام تعهدات به مشتریان بپردازید. بدین ترتیب امکان استفاده مناسب از منابع بدون اشتباه در زمان ­بندی، و همچنین ارزیابی فوری تأثیر اقدامات برنامه ­ریزی شده در زمینه­ ی موجود منابع، ظرفیت تجهیزات و وابستگی­ های شغلی وجود خواهد داشت.

ویژگی­ها

برنامه­ ریزی کارآمد و مبتنی بر الگو

الگوهای برنامه ­ریزی بصری به شما امکان می­دهد پروژه ­ها را به روشی ماژولار آماده کنید و همچنین جزییاتی از قبیل مدت و الزامات کاری را تعیین کنید.

برنامه­ ریزی وظایف به شکل قابل اطمینان

سیستم برنامه ­ریزی بصری با فراهم آوردن امکان تعیین دوره ­ی کاری، روزهای غیرکاری و اهداف پروژه، بصورت اتوماتیک تاریخ انتهایی کار را به شکل زمان‌­بندی رو به جلو یا ASAP، و یا تاریخ شروع کار را به صورت زمان‌­بندی رو به عقب یا JIT ممکن می­سازد.

هشدارهای برنامه ­ریزی

برنامه ­ریزی بصری در هنگام بروز تعارض در تخصیص منابع و محدودیت­ های دیگر به شما هشدار می­دهد تا از توقف کار پروژه جلوگیری کنید.

برنامه­ریزی بخش مونتاژ به شکل بصری

این ویژگی به شما امکان تنظیم سفارشات مونتاژ به شکل ساده، تعیین میزان منابع مورد نیاز برای این سفارش، و نیز تخصیص کارها و منابع موجود جهت چرخه ­ی عمر سفارش را خواهد داد

یک دیدگاه بگذارید