پرش لینک ها

توسعه و سفارشی سازی اختصاصی برای کسب و کار شما

نیازی خاص و ویژه در کسب و کار شما شناسایی شده و سیستم نرم افزاری مناسب برای آن نیافته اید، به این نتیجه رسیده اید اگر این نرم افزار مختص سازمان شما طراحی شود، ارزش افزوده ویژه ای را به فرآیند های سازمان اضافه خواهد کرد، استاندارد سازی این نیاز به زبان نرم افزار را به متخصصین و تحلیل گران سامیکس بسپارید، ما از همین ابتدا در کنار شما هستیم.

تیم تحلیل نرم افزار سامیکس با همکاری تیم R&D، پروپزال ویژه نیاز شما را تهیه و تخمین دقیقی از حجم کار و زمان انجام کار به شما خواهند داد.

حین انجام پروژه مستمرا گزارشات مدیریتی و فنی برای شما ارسال خواهد شد و اطمینان خواهید یافت کارها همانطور که باید انجام خواهد شد.

پس از تست و تحویل محصول به شما، آموزش های لازم به همکاران شما ارائه می گردد و سامیکس در فاز پشتیبانی در کنار سازمان خواهد بود.

توسعه و سفارشی سازی

انجام کارها بر اساس نیازمندی های ویژه مشتریان، تعهد و تخصص ماست، خدمات توسعه و سفارشی سازی سامیکس همواره بخش عمده ای از پورتفولیو پروژه های شرکت را به خود اختصاص داده و این نمودار رویکرد سامیکس در درک اهمیت و ضرورت پیاده سازی سیستم نرم افزاری مطابق نیازمندی های داخلی و بومی است.

اکنون دپارتمان توسعه اپلیکیشن موبایل سامیکس، بر روی هر 3 پلتفرم اندروید، iOS و ویندوز اقدام به تولید native اپلیکیشن های موبایل مطابق با آخرین استانداردها می نماید.

توسعه اپلیکیشن موبایل

تیم توسعه نرم افزار سامیکس با سابقه طولانی در طراحی پرتال های سازمانی و با توجه به تحلیل نیازمندی های خاص هر مشتری، خروجی نهایی کار را مطابق با خواسته مشتریان و در بالاترین سطح کیفیت فنی تحویل می نماید.

پرتال های سفارشی

گستره نیازهای نرم افزاری سازمان ها می تواند به اندازه انواع کسب و کارها متنوع باشد، سفارشی سازی ها می تواند در محدوده محصولات فعلی سامیکس شامل : CRM، ERP، SharePoint می گردد.

نرم افزارهای سازمانی

یکپارچه سازی میان سامانه های نرم افزاری جزیره ای می تواند منجر به کاهش هزینه ها و ایجاد مزیت رقابتی برای کسب و کارها گردد، تیم ما سابقه ای طولانی در حوزه یکپارچگی نرم افزارها دارد.

خدمات یکپارچه سازی