پرش لینک ها

تازه های بیزنس سنترال در نسخه انتشار یافته Wave 1 2021

بیزنس سنترال داینامیکس 365، یک راهکار جامع و یکپارچه عملیاتی برای بیزنس شما ارائه می‌کند که برای سازمان‌های کوچک و متوسط طراحی و بهینه شده‌است. در موج یک انتشار در سال 2021، سرمایه‌گذاری روی این ERP بر روی کمک‌ به مصرف‌کنندگان و مشتریان تمرکز دارد تا به استفاده بهره‌ور، با سرعت بیشتری به نتیج دلخواه برسند. چه مشتری‌های جدید چه فعلی، با ارائه بهبودهای درون نرم‌افزاری، آن‌ها را کمک می‌کند تا کار خود را سریع تر شروع کنند. بیزنس سنترال به گسترش جغرافیایی و ارائه امکانات گسترده تر برای بومی سازی و بهبود عملکرد، قابلیت استفاده و انتشار، ادامه می‌دهد. برای کمک به کابران برای بهره‌وری بیشتر حتی اگر آن‌ها اشتباهی بکنند، نسخه جدید، تصحیح اشتباهات اجتناب ناپذیر را مثلا برای ورودی های لجر عمومی(G/L) آسان می‌کند.

سرویس یکپارچه:

بدون توجه به نوع صنعت یا اندازه ‌و‌کار، کاربران این ERP با یک سرویس یکپارچه و یک برنامه کاری واحد، مواجه خواهند شد که می‌توانند کسب و کارشان را بر روی آن مدیریت کنند.

مدیریت:

انتشار Wave 1 سال 2021، مجموعه‌ای از ویژگی‌ها را در دسترس قرار می‌دهد که طراحی شده اند تا راهی ارائه شود که از طریق آن همکاران و مدیریان بتوانند به طور هماهنگ و با وحدت رویه هزینه ها را مدیریت نموده و با صرف کمترین هزینه از این نرم افزار بهره ببرند و در عین حال بتوانند سطوح دسترسی ها را به خوبی مدیریت نمایند.

کاربرد:

مایکروسافت بر اساس نیاز مشتریان با توجه به فیدبک های آن ها به کار خود ادامه‌می‌دهد و ویژگی‌ها را برای برخی از بیشترین حوزه های درخواست‌ها برای بهبود، مثل بانکداری، پرداخت و حوزه‌های دیگر، در دسترس قرار خواهد داد.

بهبود با مایکروسافت 365:

در موج اول انتشار بیزنس سنترال در سال 2021، مایکروسافت کارایی فرآیندهای کسب و کار مشترک در تیم‌های مایکروسافت را بهبود خواهد بخشید و هماهنگی با افزونه‌های اکسل و اوت‌لوک را گسترش خواهد کرد.

کشور و منطقه:

با موج اول انتشار بیزنس سنترال در سال 2021، بیزنس سنترال عموما در هند در دسترس است و به یونان، رومانی و ترکیه گسترش پیدا خواهد کرد.

معارفه سازمانی:

با موج اول انتشار در سال 2021، مشتریان و کاربران می‌توانند به استفاده بهره ور، سریعتر برسند.

ابزار توسعه مدرن:

با حرکت به سمت کد visual studio، مایکروسافت به سرمایه‌گذاری در حوزه‌هایی که بهره وری  و ساده گی را برای توسعه‌دهندگان افزایش می‌دهد، ادامه خواهد داد.

یک دیدگاه بگذارید