پرش لینک ها

سمینار آشنایی با ERP شهرک صنعتی شمس آباد

کارگاه آموزشی یکروزه

در راستای توسعه صنعتی و فناوری در سال رونق تولید

  • سامیکس با همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی برگزار می کند:

راهکار جامع و یکپارچه ویژه صنایع تولیدی کوچک و متوسط

29 بهمن 1399 ساعت 10 صبح
شهرک صنعتی شمس آباد

محورهای اصلی همایش:

ضرورت ERP، چرا همین الان و نه فردا؟

(دلایل اهمیت سرمایه گذاری روی ERP)

محصول و کیفیت بین‌المللی نتیجه‌ی زیرساخت

استاندارد و نگاه بین‌المللی

ERP فراتر از نرم‌افزار

بستر رشد و توسعه

ظرفیت افزایی

بهینه‌سازی و صرفه‌جویی

افزایش بهره وری و کارایی در فرآیندهای اصلی کسب و کار؛

مالی و حسابداری

خرید و زنجیره تامین

انبار

فروش و بازاریابی

برنامه ریزی تولید

چطور و از کجا باید شروع کرد؟

(راهنمای انتخاب ERP به زبان ساده)

شرح خدمات پروژه و متدولوژی استقرار و پیاده سازی ERP

ویژه مدیران مالی، مدیران تولید، مدیران ارشد و برنامه ریزی

تا به حال شده کمی خود را از بحبوحه هر روزه فضای کسب و کارتان بیرون بکشید و با دیدی کلی و از بالا به آن بنگرید؟ تا به حال به این فکر کرده اید که آیا این بهترین شکلی است که می توان کارها را انجام داد؟ در مجموعه خود از چند سیستم نرم افزاری استفاده می کنید؟ چند تای دیگر باید خریداری کنید تا بالاخره خیالتان از پوشش همه بخش های شرکت راحت شود. حسابهای مشتریان به روز است؟  هر لحظه که بخواهید می توانید صورت های مالی و گزارشات مورد نظر خود را از این سیستم های متعدد دریافت کنید؟مغایرت..؟

کسب و کارتان واقعا چقدر سودده است؟ آیا می توانید بفهمید همین امروز یا حتی ماه دقیقا چقدر سود کسب کردید؟ این سوددهی در حال افزایش است یا کاهش ؟ سهم بازارتان نسبت به سه سال قبل کمتر شده یا بیشتر ؟ در یک کلام شما مدیر و کارگردان کسب و کارتان هستید یا تنها یکی دیگر از کارمندان سخت کوش آن؟

نرم افزارهای ERP فراتر از یک ابزار و در واقع راهکاری جامع هستند که شیوه های درست انجام کارهای درست، مطابق با چهارچوب ها و استانداردهای بین المللی مدیریتی و البته تجربیات موفق صنایع و کسب و کارهای مختلف  در آن ها گنجانده شده است.

مجموعه ای را تصور کنید با سیستم مالی ناکارآمد و غیریکپارچه با انبار، خرید و تدارکات، اتصال این جزایر نرم افزاری مصائبی را بر سازمان ها تحمیل می کنند که شاید عدم وجودشان تا این اندازه برای سازمان پرهزینه و زحمت آفرین نبود، مغایرت های متعدد سیستم مالی با خرید و فروش، بروز نبودن حساب ها، فایل های اکسل پر حجم واسط، به هنگام نبودن مهم ترین گزارشات مالی کسب و کار، دوباره کاری های خسته کننده، تورم نیروی انسانی متناسب با بزرگ شدن مجموعه، خطاهای تمام نشدنی و در عین حال اجتناب ناپذیر انسانی و … تنها بخشی از این قصه ی پر غصه در بسیاری از شرکت ها و سازمان هاست.

راهکارهای ERP حول سه محور اساسی؛ یکپارچگی واقعی، به هنگام بودن و بهینه گی . شکل گرفته اند. یکپارچگی واقعی در بستر نرم افزاری و در سطح تکنولوژی محقق می شود و به هنگام بودن از اولین نتایج آن است و بهینه گی نیز در گرو به-روش هایی است که به عنوان ارزش نهفته در این نرم افزارهای بین المللی گنجانده شده است.

در این سمینار هرآنچه لازم است در مورد سیستم های جامع و یکپارپه ERP ، روندهای بین المللی، آخرین پیشرفت ها و دستاوردها در این حوزه در کشورمان بدانیم مرور می گردد، چیستی و چرایی این سیستم های نوین و اهمیت استراتژیک آن ها را بررسی می کنیم و در نهایت نشان می دهیم که چطور یک کسب و کار از طریق استقرار چنین زیرساختی می تواند به مزیت رقابتی پایدار و رشد و توسعه مستمر دست یابد.

گزارش تصویری سمینار شمس آباد

یک دیدگاه بگذارید