وبینار ERP

وبینار ERP 2020 در ایران

15 خرداد 1399 ساعت 15:00

چالش ها و تحولات کسب و کار در سال 99

سال گذشته برای همه کسب و کارها سالی سخت و پر از چالش بود، کمتر مجموعه ای در این سال تحت تاثیر حوادث و اتفاقات پیش آمده قرار نگرفت، در کنار این مسائل ، شرایط اقتصاد کلان، تحریم ها، تورم، نوسانات ارز و … عوامل محیطی موثر بر بازار و تقاضا و به الطبع همه کسب و کارها هستند. در این بخش به مرور این موارد اهمیت هر کدام و تاثیرات آن بر تصمیمات و استراتژی های کسب و کار خواهیم پرداخت. بیان می کنیم که چطور هر کسب و کاری می بایست با توجه به شرایط خاص، تحلیل خاص خود را داشته باشد، مسلما فرمول و نسخه از قبل پیچیده ای برای همه وجود ندارد، اما پارامترهای تصمیم گیری و عوامل ساختاری تعیین کننده برای همه مشابه بوده و مدیران را به اتخاذ تصمیمات جدید و اجرایی نمودن آن ها وادار خواهد کرد.

ضرورت تغییر و اصلاح ساختار کسب و کار به سمت چابکی، هوشمندی و بهینه گی

در این شرایط پر تغییر، نیاز به داشتن ساختاری داینامیک در کسب و کار بیش از هرچیز احساس می شود، تنها مجموعه هایی از پس طوفان های شدید غیر قابل پیش بینی،  سالم بیرون خواهند آمد که به موقع تصمیمات حیاتی لازم را برای انجام سلسله تغییرات لازم بگیرند، ساختاری که قابلیت مدیریت تغییر را فراهم کند چابک می نامیم، مجموعه های چابک همواره یک گام از بحران های محیطی جلوترند و تهدیدها را به فرصت تبدیل خواهند کرد.

ERP بستری برای مدیریت تغییر و تبدیل تهدیدها به فرصت

راهکار جامع برنامه ریزی منابع سازمانیERP، به مثابه بستری برای مدیریت فعالیت های کلیدی کسب و کار و دربردارنده بخش های اساسی؛ تولید، مالی و حسابداری، خرید و تدارکات، فروش و بازاریابی و انبار و .. به صورت یکپارچه، بینشی را برای مدیران مهیا می سازد که به صورت به هنگام و دقیق از وضعیت کسب و کار خود در هر لحظه مطلع باشند و گلوگاه های کلیدی زنجیره ارزش را شناسایی نمایند، تنها به واسطه داشتن چنین رویکرد یکپارچه ای و تنها به واسطه چنین ابزار و بستر یکپارچه این امر محقق می شود و این امکان را فراهم می سازد که کسب و کار انعطاف لازم برای تغییر را در مسیر درست داشته و به بهترین و سریع ترین شکل ممکن محقق نماید.

افزایش بهره‌وری و کارایی با استقرار سریع و موفقیت آمیز ERP

راهکار ERP فراتر از یک ابزار نرم افزاری است، ERP ها به میانجی استانداردها و الزامات ساختاری خود نظم و بهینه گی را با خود به سازمان می آورند. Best-Practice های گنجانده شده در ERP های بین المللی استاندارد عملا دانش و تجربه موفق سالیان صنعت و کسب و کار را به صورت چکیده و از طریق این ابزار برای سازمان به ارمغان خواهد آورد. بهینه گی در انجام کارها اولین نتیجه از استقرار موفق یک ERP است،  کاهش خطاهای انسانی، یکپارچگی سیستماتیک، برنامه ریزی تولید و انبار، انواع گزارشات مالی و حسابداری آنلاین همچون محاسبه بهای تمام شده در کنار بی شمار امکانات سیستم های معتبر ERP، منجر به افزایش بهره وری و کارایی امور کسب و کار خواهد شد.

نرم افزار Dynamics 365 Business Central

جدیدترین راهکار مایکروسافت، آخرین نرم افزاری که بدان نیاز خواهید داشت!

در این بخش به معرفی امکانات و قابلیت ها و ارائه محیط نرم افزار یکی از برترین و موفق ترین ERP های حال حاضر دنیا می پردازیم، و در نهایت با مورد کاوی مستند پیاده سازی این ERP در ایران، به شرایط لازم به منظور موفقیت یک پروژه ERP در ایران با تکیه بر تجربیات واقعی اشاره خواهیم کرد.

مقایسه تطبیقی راهکارهای ERP های برتر بین المللی

در این بخش علاوه بر مقایسه تطبیقی راهکارهای ERP موجود بین المللی در ایران به سابقه موفقیت و پیاده سازی آن ها در مجموعه های ایرانی، چالش های پیاده سازی، نکات مهم در انتخاب یک ERP و نحوه مدیریت تغییرات در پروژه پیاده سازی ERP در سازمان اشاره خواهد شد.

این وبینار به صورت رایگان در تاریخ 15 خرداد ماه 1399 ساعت 3 بعد از ظهر با حضور مدیران کسب و کارهای برتر کشور برگزار می گردد، ارائه دهنده گان و سخنرانان این وبینار علاوه بر موارد بالا به ارائه تجربیات واقعی پیاده سازی ERP در مجموعه های تولیدی، هلدینگ ها و کسب و کارهای اینترنتی برتر کشور خواهند پرداخت.

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

در صورت تمایل برای شرکت در این وبینار فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید و منتظر دریافت ایمیل حاوی لینک شرکت در وبینار باقی بمانید.

فرم ثبت نام در وبینار ERP 2020

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند