پرش لینک ها

با Dynamics 365 Business Central رویاهای خود در مدیریت کسب و کارتان را محقق کنید

اگر صاحب یک کسب و کار کوچک یا متوسط هستید، چندین نشانه وجود دارد که تکنولوژی فعلی شما دیگر جوابگویتان نیست.

به لیست زیر نگاهی بیاندازید و ببینید که آیا این مسائلی که اغلب شرکت‌ها با آن روبرو هستند، به گوش شما آشنا هستند یا خیر:

  • ارتباط سیستم‌ها قطع شده و اطلاعات روی هم انباشته می‌شوند، و جستجوی اطلاعات بسیار طول می‌کشد.
  • ناتوانی در کنترل حجم روزافزون معاملات و موجودی کالا
  • آماده‌سازی گزارشات بسیار طولانی شده و روند کار بسیار پیچیده است
  • فرایندهای دستی کند هستند و شما را ملزم می‌کنند تا داده‌های مشابه را چندین بار وارد کنید
  • کاهش بهره‌وری ناشی از سیستم‌هایی که ارتباط آن‌ها مکرراً قطع شده، و نیاز دارید تا بین برنامه‌های مختلف سویچ نمایید.
  • نگرانی‌های امنیتی شما را از پیشروی سریع و تعامل با مشتریان باز می‌دارد

شرکت شما ممکن است با یک یا چند مورد از این چالش‌ها روبرو باشد. ولی شما تنها نیستید: 54٪ از سازمان‌ها با مسائل ادغام فرآیند و سیستم دست و پنجه نرم می‌کنند و 50٪ سازمان‌ها فکر می‌کنند که ایجاد و ترکیب‌بندی گزارشات بسیار پیچیده است. و این فقط مربوط به چالش‌های داخلی شما نیست، مشتریان شما نیز انتظار دارند که تغییر کنید: بیش از 90 درصد از مصرف‌کنندگان ادعا کرده‌اند که در نظر دارند به جای همکاری با شرکتی که از تکنولوژی قدیمی استفاده می‌کند، تجارت خود را به جای دیگری منتقل کنند.

شما نباید چنین شرکتی باشید.

راهکارهای فعلی شما ممکن است شما را از پیشرفت بازدارند

این چالش‌ها اغلب از ابزارها و فرآیندهای محدودی ناشی می‌شوند که مانع رشد شما شده و از تعامل شما با مشتریان و ایجاد وفاداری جلوگیری می‌کند. معمولا مقصر اصلی، نرم افزار حسابداری یا سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری مستقل (CRM) است. همزمان با پشت سر گذاشتن این راهکارهای جزئی، افراد برای جابجایی بین برنامه‌ها وقت و انرژی زیادی هدر می‌دهند و به دنبال اطلاعاتی در صفحات گسترده مختلف هستند و برای بدست آوردن داده‌های مورد نیاز، با دیگران تماس می‌گیرند.

این راهکار شامل مجموعه‌ای از قابلیت‌های اصلی می‌باشد، شامل: مدیریت مالی، مدیریت فروش و خدمات، مدیریت پروژه، مدیریت زنجیره تأمین، مدیریت عملیات و گزارش‌دهی و تحلیل داده‌ها. ادغام بین ماژول‌ها، یعنی اینکه همه افراد در زیرمجموعه شما به اطلاعات مورد نیاز در جایی که نیاز داشته باشند، دسترسی دارند.

در پاسخ به این مسائل ، مایکروسافت Dynamics 365 Business Central را ارائه کرد.

Microsoft Dynamics 365 Business Central یک راهکار جامع است که به طور یکپارچه، افراد زیرمجموعه شما و نیز فرآیندها را برای تسهیل اشتراک‌گذاری داده و گزارش‌دهی به هم متصل می‌کند.

بیایید به چند مثال بپردازیم:

  • زمانی که نمایندگی فروش شما تغییراتی را در قیمت‌ها ایجاد می‌کند، تغییر مقدار، در شماره‌های موجودی که برای تهیه گزارش‌های پیش بینی استفاده می‌شوند، منعکس می‌گردد.
  • فروشنده در حین استعلام قیمت، می‌تواند سطح موجودی کالا را هنگام ایجاد سفارش فروش بررسی کند.
  • کل فرآیند، از استعلام قیمت تا دریافت وجه، با یک راهکار واحد پشتیبانی می‌شود (فروشندگان و مشتریان را تعیین کنید، تعیین قیمت نمایید، سفارش را پردازش کنید و فاکتور را برای بستن معامله ارسال کنید).

سیستم برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP) همه‌جانبه برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

مزایای ملموس یک راهکار یکپارچه

Microsoft Dynamics 365 Business Central مزایای زیادی را به کسب و کار‌های کوچک یا متوسط ارائه می‌دهد:

عناصر مختلف کسب و کار خود را به هم مرتبط کنید

راه حل یکپارچه، انباشتگی‌ داده‌ها را برای اشتراک بی وقفه اطلاعات بین افراد و فرایندها از بین می‌برد. تمام داده‌های شما در تمام دستگاه‌ها در دسترس است تا این اطمینان حاصل شود که کارمندان شما می‌توانند در هر جایی کار کنند و خدمات بهتری را به مشتری ارائه دهند. در دسترس بودن تمام اطلاعات برای آن‌ها، این امکان را فراهم می‌کند تا به جای تدارکات برای یافتن داده‌های مناسب، روی مشتری متمرکز شوند.

با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید

برای دیدن و درک همه داده‌های جمع آوری شده در طی سال‌های متمادی، به یک دید 360 درجه از مشتری نیاز دارید. تنها پس از دیدن تصویر کلی می‌توانید در مورد بهترین رویکردهای اثربخش و پیشنهادهای شخصی که به فروش می‌رسند، تصمیم بگیرید.

در هر جایی تجارت کنید

پشتیبانی کامل از دستگاه‌های موبایل به افراد زیرمجموعه شما این امکان را می‌دهد تا کارهای خود را در هر مکانی انجام دهند، سفارشات مربوطه را وارد کنند، وضعیت موجودی کالا را تأیید کنند یا خدمات بهتری را با سابقه کامل معاملات به مشتری ارائه دهند.

بینش خود را بهبود ببخشید

تمام داده‌های تجاری از طریق داشبوردهای تعاملی و شاخص‌های عملکرد کلیدی انعطاف پذیر در اختیار تصمیم گیرندگان شما قرار می‌گیرد،  شاخص‌های عملکردی که متناسب با نقش‌های فردی کاربر، در اختیار تصمیم گیرندگان شما قرار می‌گیرند.

در زمان نیاز، سریعا شروع کرده و مقیاس پذیر باشید

با استفاده از PowerApps یا راهکارهای ثالث ارائه شده در بازار AppSource، می‌توانید ماژول‌های مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سپس کارکرد آن‌ها را توسعه دهید. با تغییر نیاز‌های شما و رشد کسب و کار، سیستم را بدون نیاز به سخت افزار یا تغییرات اضافی، مقیاس بندی کنید.

از تجارت خود محافظت کنید

Dynamics 365 Business Central جریان‌های کاری پیشرفته امنیتی و مبتنی بر نقش، و همچنین تضمین زمان آماده به کار و پشتیبان‌گیری از داده‌ها را فراهم می‌سازد. به این ترتیب می‌توانید بر روی کسب و کار خود، و نه بر روی مدیریت سرورها تمرکز کنید.

به سوی وب و تلفن همراه حرکت کنید

مهمترین مزیت Microsoft Dynamics 365 Business Central این است که راهکار مبتنی بر وب و موبایل را نیز ارائه می‌دهد.

مطمئناً، این اقدام منجر به کاهش هزینه می‌شود. با این حال، مقیاس‌پذیری و چابکی کسب و کار به فاکتورهای بسیار مهم تری در تصمیم‌گیری تبدیل می‌شوند. گیگام ریسرچ گزارش می‌دهد که 71٪ از خریداران استراتژیک، مقیاس پذیری، چابکی هزینه و کسب و کار را به عنوان مهمترین محرک‌های استفاده از ERP عنوان می‌کنند.

یک دیدگاه بگذارید