پرش لینک ها

مدیریت زنجیره تأمین در مایکروسافت داینامیک 365 بیزینس سنترال

شما برای حمل، دریافت یا مدیریت موجودی در دسترس نیاز به یک مجموعه ابزار شهودی برای به حداکثر رساندن کارایی و بهره وری دارید. بیزینس سنترال با کارایی و مدیریت زنجیره تأمین در ذهن طراحی می شود و می تواند به شما در حل برخی از متداول ترین مسائل و ناامیدی هایی که مشتریانتان تجربه می کنند کمک کند. بررسی اینکه داینامیک 365 بیزینس سنترال چگونه وظایف مدیریت زنجیره تأمین شما را ساده سازی می کند در ادامه شرح داده شده است؛ برای جزئیات بیشتر و بازنگری جامع تر، با تیم ما در تماس باشید.

ساده و مختصر کردن تکمیل سفارش با بیزینس سنترال

به سادگی در یک دستگاه موبایل وارد بیزینس سنترال شوید؛ شما قادر خواهید بود از طریق تلفن یا تبلت خود موجودی را بررسی و مدیریت کنید. پس از اینکه به داشبورد خود دسترسی پیدا کردید ، نقش ها و اقدامات مختلفی برای انتخاب خواهید داشت- بدون نگرانی در مورد ورود مجدد به سیستم، صرف وقت برای جستجوی جزئیات یا تغییر صفحات.

پس از ورود به داشبورد اصلی، آیتم های متنوعی را می بینیدکه در انتظار انجام هستند و مواردی که هنوز در صف نیستند، اما در مراحل بعدی قرار دارند. توانایی گفتن میزان موجودی موردنیاز شما در یک نگاه  و حتی میزان زمانی که شما باید به این کار اختصاص دهید، به شما امکان می دهد تا به صورت استراتژیک و کارآمد به تکمیل نزدیک شوید. کدگذاری رنگی شهودی و با درک آسان، فهم مواردی که به بیشترین توجه نیاز دارند و مواردی که به موقع هستند، تأخیر داشته یا نیاز به اطلاعات اضافی دارند، برجسته می کند. همچنین شما می توانید براساس KPI داخلی یا معیارهای کنونی اولویت هایی را هم برای تیم و هم برای خود تعیین کنید.

سفارشات حمل

چه اولویت را خودتان تعیین کنید یا از توصیه های سیستم استفاده کنید، می توانید تکمیل و ارسال را شروع کنید. یک سفارش را برای شروع انتخاب کنید؛ سیستم لیستی از موارد مورد نیاز مشتری را تولید می کند. شما جزئیات لازم برای تکمیل سفارش، به همراه تاریخچه مشتری ، یادداشت های کاربردی و حتی هر گونه اطلاعات تماس یا جزئیات خاصی که باید در مورد ترجیحات و نیازهای خریدار بدانید ، در اختیار خواهید داشت.

هر آیتم در سفارش، به همراه تعداد واحدهایی که برای تکمیل دارید، به وضوح نمایش داده می شود. شما با یک نگاه قادر خواهید بود بگویید که آیا اقلام موجود هستند یا اینکه نیاز است از یک فروشنده یا شخص ثالث دیگری خریداری شوند. همچنین، از طریق یک کارت موجودی سیستم، اینجا بهترین مکان برای به دست آوردن جزئیات بیشتر در مورد هر آیتم بصورت جداگانه و کشف هر نوع یادداشت خاص آیتم در مورد رنگ، اندازه یا شیوه ای است که قبلاً شامل نشده بود. این کارت دارای تصاویری برای ارجاع آسان، توضیحات کامل و جزئیاتی مربوط به آیتم است؛ از این جزئیات برای انجام موفق و کارآمد سفارش استفاده کنید.

برنامه ریزی از قبل

بیزینس سنترال به شما امکان می دهد از قبل برنامه ریزی کنید و آیتم های موجودی را به محض فروش آنها دوباره مرتب کنید که موجب تأخیرهای کمتر و خریداران ناراضی کمتر می شود. این امر مانع از تاخیرهای طولانی می شود که می تواند با فروش کالایی که در انبار کم است یا موجود نیست، به وجود بیاید.

کاربرگ نیازمندی یک ابزار منحصربفرد از بیزینس سنترال است که کارایی را به طور چشمگیری افزایش می دهد. تنها با تایپ آیتم های مورد نظر خود به تمام کاربرگ ها       ، گزارش ها و سوابق های مربوط به آن آیتم دسترسی پیدا خواهید کرد. همچنین اینجا مکانی برای ایجاد سفارشات بر اساس فروش و روندهای اخیر است؛ دستورالعمل های مربوط به ایجاد سفارشات خرید را برای آنچه نیاز دارید دنبال کنید و به سمت انجام کارهای بعدی بروید.

دریافت

پس از ورود اقلام، بیزینس سنترال ورود موجودی جدید را به سیستم آسان می کند، بنابراین تعداد دقیقی از اقلام را در اختیار دارید. شما می توانید یک رسید انبار ایجاد کرده و برای انجام آسان موارد بعدی، آیتم ها را در محل مناسب داشته باشید. همچنین اینجا مکانی برای پرداخت به موقع فاکتورهای فروشنده است. با پیروی از این سیستم اجرا، ترتیب مجدد و دریافت شما اطمینان دارید که همیشه موجودی کافی در اختیار داشته و می توانید این آیتم ها را به سرعت پیدا کنید.

یک دیدگاه بگذارید