tuf-samix

سامیکس و TUV Nord آلمان؛ برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مشترک

سامیکس دوره های آموزشی خود در سال 98 را با همکاری TUV Academy آلمان برگزار خواهد کرد، این همکاری می تواند سر منشا مزایای متعددی برای انواع کسب و کارها و سازمان ها که به دنبال دریافت خدمات آموزشی با کیفیت هستند، باشد،هدف سامیکس از این دوره‌ها علاوه بر انتقال تجربیات و دانش به افراد و سازمان‌ها؛ فرهنگ سازی در بین کسب و کارهای ایرانی است تا بتوانند با بهره مندی از تجربیات استفاده از راهکارهای بین المللی، کسب و کار خود را متحول کنند.در این دوره ها که مشاورین و متخصصین مجرب سامیکس به عنوان مدرس حضور خواهند داشت تمامی آنچه مهارتجویان و فراگیران در حوزه تخصصی خود بدان نیاز خواهند داشت ارائه خواهد شد. سیلابس ها با توجه به سطح کاربردی بودن طراحی و تنظیم شده اند و این تضمینی برای مفید بودن این دوره ها برای فراگیران خواهد بود.

سرفصل برخی از اصلی ترین دوره های مشترک به شرح زیر می باشد:

  • “چابک سازی کسب و کار و استقرار و پیاده سازی ERP بر اساس تجربیات واقعی”
  • “آموزش هوشمند سازی کسب و کار با نرم‌افزار Power BI مایکروسافت”
  • “کارگاه جامع مدیریت پروژۀ مبتنی بر PMBOK ®”
  • “آموزش کاربری و راهبری Project Server- EPM”
  • ” آموزش پیاده‌سازی و راه اندازی BPMSدر سازمان با ابزار Nintex”
  • ” آموزش راهبری SharePoint”

لیست کامل دوره ها را در فایل پیوست مشاهده فرمایید و جهت رزرو و ثبت نام و یا درخواست برگزاری در محل سازمان با همکاران ما در توف آکادمی تماس حاصل فرمایید.
بدیهی است در پایان دوره مدرک معتبر بین المللی از جانب موسسه توف آکادمی صادر و به شرکا کنندگان و پذیرفته شدگان دوره اعطا خواهد شد.

توف آکادمی به عنوان شاخه آموزش و مشاوره گروه TÜV NORD Iran فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نمود. این شرکت در 17 سال فعالیت خود، مورد اعتماد بسیاری از سازمان¬ها و شرکت¬های بزرگ و کوچک ایران قرار گرفت و با داشتن سابقه همکاری با بیش از 2000 موسسه و آموزش بیش از 200،000 نفر در این مدت به عنوان یکی از معتبرترین موسسات آموزشی در سطح کشور شناخته شده است.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند