پرش لینک ها

مدیریت انبار کالا در مایکروسافت Dynamics 365 Business Central

خود را از دردسرهای سیستم‌­های منسوخ شده و داده‌­های تاریخ گذشته در انبار کالا و زنجیره‌­ی تامین خلاص کنید.

آیا می­خواهید زنجیره­‌ی تامین خود را خودکار کنید؟ انتظار کافی است. در تمامی مراحل، از دریافت سفارش اجناس گرفته تا مطالبات قابل دریافت و پر کردن دوباره‌ی انبار از اجناس، Business Central، به شما اطلاعات به­ روز و در لحظه ارائه داده و در مورد روند کسب‌وکار به شما مرتباً هشدار می­دهد.

Dynamic 365 Business Central به شما امکان می‌دهد تمامی اجناس موجود و جابجایی و خرید و فروش اجناس در مکان­‌های متعدد را مشاهده و کنترل کنید. با نظارت بیشتر در مراحل فروش، کنترل بیشتری روی فرایندهای فروش و جریان کسب‌وکار خود دارید.

با امکانات این راهکار، یک انبار کالای بدون کاغذبازی در اختیار خواهید داشت. با استفاده از نرم افزار انبارداری در Business Central، هم بهره‌وری و هم ظرفیت انبار شما افزایش خواهد یافت.

سختی‌های مدیریت کالا را از میان بردارید

 • دیگر لازم نیست جمله­‌ی «یک جایی در انبار است» را بکار ببرید. در عوض در هر لحظه می‌توانید از فهرست موجودی انبار خود در هر مکان مطلع شوید. این به شما امکان می­دهد تا انبارتان را با اطمینان بالاتری پر کنید و دیگر اجناس روی دست مانده­ و تاریخ گذشته نخواهید داشت.
 • دیگر گرفتار هزینه‌­های خارج از صورتحساب مثل هزینه‌­ی بسته‌­بندی و مواد مصرفی نخواهید شد.
 • از مزیت مدیریت دائم موجودی انبار برای داشتن قیمت دقیق اجناس فروخته شده برخوردار خواهید بود.
 • هشدارهای کمتری در رابطه با ضرب‌الاجل‌­های زمانی از دست‌رفته و یا محصولات اشتباهی برای شما صادر خواهد شد.

فرآیندهای انبارداری مستقیم

 • با استفاده از رسیدها، اطلاعات اجناس مرجوعی و بارگیری و بارگذاری کالاها که توسط سیستم به شما ارائه می­شود، «مسیر جمع آوری محصولات» بهتر مشخص شده، ذخیره‌­سازی محصولات بهینه شده و محدودیت­‌های اندازه و وزن اجناس با اطمینان بررسی می­گردند.
 • با بهره­‌مندی از مزایای تبادل الکترونیکی اطلاعات و تجارت الکترونیکیِ یکپارچه، سفارشات بطور خودکار دریافت می­گردد و مستقیما به انبار ارجاع داده می‌­­شود تا با صرفه‌جویی در زمان، مهلت‌های زمانی از پیش تعیین شده از دست نرود.
 • ارتباط پیوسته با دلال‌ها و گروه­‌های واسطه (TPL/3PLs) باعث می‌­شود تا آنها بطور مداوم به اطلاعات و برچسب­‌هایی که باید بر روی محصولات درج شود دسترسی داشته و محصولات را با سرعت بالا و بصورت انبوه به دست مشتری‌­ها برسانند.
 • شما می­توانید روند ارجاع محصولاتتان را استاندارد کنید تا مشکلات متداول را به سرعت شناسایی نموده، محصولات مشکل‌دار را جداسازی و قرنطینه کرده و اقدامات مناسب را در جهت حفظ سطح خدمت‌­رسانی به مشتریانتان انجام دهید.

کنترل گزارش­‌ها و تحلیل­ و بررسی­‌های خود را در دست بگیرید

 • شما می­توانید به آسانی کیفیت و زمان انجام فرایند توسط عرضه دهنده را با زمان توافق شده قبلی برای متقاضی بررسی و مقایسه کنید.
 • همچنین قادر خواهید بود گزارش­‌های درلحظه و جامعی از نحوه­‌ی تحویل اجناس تهیه کرده و با تاریخ تحویل، موقعیت و مشتری مورد نظر مقایسه و بررسی کنید.
 • می­توانید بدون زحمت هزینه‌­های کلی پرداخت‌شده برای خرید محصول را از قیمت­‌های نهایی فروش محصولاتتان هنگام انتقال تامین نموده و تأثیر آن را در گردش مالی خود بسنجید.

یک دیدگاه بگذارید