پرش لینک ها

نشانه هایی که هشدارمی‌دهند نرم افزار حسابداری فعلی شما پاسخگویتان نیست

همانطور که کسب‌وکار شما بزرگ‌تر و پیچیده‌تر می‌شود و مشتری‌هایتان خدمات بهتر و سریعتر را انتظار دارند، ممکن است نرم افزارها و زیرساخت هایی که زمانی از شما پیشتیبانی می‌کردند، سد راه شما شده باشند. برای گسترش کسب و کار، جایگزین کردن کامل نرم‌افزار حسابداری یا سیستم‌های مدیریت کسب و کارتان شاید کار ترسناکی به‌نظر برسد.

اما هزینه واقعی حفظ کردن سیستمی که دیگر به نیاز‌هایتان پاسخ نمی‌دهد، چقدر است؟ شکست در به‌روز کردن فناوری‌تان که نتایجش از دست دادن فروش، عدم رضایت مشتری، یا مغایرت های متعدد است، می‌تواند تصمیم هزینه‌زایی باشد.

اگر شما متوجه هر کدام از این نشانه ها شده‌اید، زمان تغییر فرارسیده است:

 • ما زمان زیادی را صرف درگیری با سیستم‌های متعدد می‌کنیم که نمی‌توانند با هم ارتباط برقرار کنند.
 • فرآیندهای دستی مستعد خطا هستند و نمی‌توانند با تقاضاهای درحال رشد همگام شوند.
 • ایجاد و بررسی گزارش‌ها بسیار پیچیده هستند و اغلب نمی‌توانند اطلاعات مورد نیاز را به ما بدهند.
 • اطلاعات ناقض یا غلط منجر به عدم رضات مشتری و از دست رفتن فروش می‌شوند.
 • دشواری حفط سطح رضایت مشتریان و نگرانی‌های امنیتی منجر به شب بیداری می‌شوند.
 • بهره‌وری به واسطه‌ی زمان قابل توجهی که برای جابه‌جایی بین نرم‌افزارهای متعدد و سیستم‌های غیرمتصل به هدر می رود، کاهش یافته است.

چرا کسب و کارهای در حال رشد، راه‌حل‌های مدیریت کسب و کار جدید را در اختیار می گیرند:

 • 54% افزایش در یکپارچه‌سازی فرآیندها
 • 50% افزایش در حل مشکلات پردازش سفارشهای فروش و خرید
 • 50% افزایش در جایگزین کردن نرم‌افزار و سخت‌افزار از رده‌خارج‌شده
 • 38%  افزایش در حل کردن خطا/دوباره‌کاری داده‌ها
 • 34%  افزایش در کاهش فهرست موجودی اضافی

نشانه‌ها واضح هستند، چه باید کرد؟

هرگز زمان بهتری برای به‌روز کردن سیستم‌ها در کسب و کار فرا نخواهد رسید. امروز بهتر از فرداست. سیستم های استاندارد ERP راهکارهای جامع و یکپارچه اس هستند که مسیر جدیدی را برای انواع شرکت‌ها گشوده است تا با هزینه‌ای مقرون به صرفه قابلیت‌هایشان را گسترش دهند، بهره‌وری و پویایی بهتری به‌دست بیاورند و برای شرایط تجاری مدام در حال تغییر آماده باشند.

مشخصه‌های یک پلتفرم فناوری مدرن مثل Microsoft Dynamics 365 business central شامل موارد زیر می‌شود:

یکپارچه گی واقعی و بدون مرز. این راهکار با قابلیت اتصال به نرم‌افزارهای دیگر third-party و یا expert system های ویژه صنایع مختلف خیال شما را از بابت هرگونه نیاز به اتصال و هماهنگی با سایر نرم افزارها از جمله؛ نرم افزار محاسبات حقوق و دستمزد، نرم‌افزارهای بانکداری، سیستم‌های CRM راحت می کند این امکان از طریق سهولت در ارائه انواع وب سرویس ها و API ها شدنی است هرزمان که لازم باشد براحتی وب سرویس مورد نظر خود را بسازید سیستم ورژن های مختلف OData-ODataVer5- SOAP را برای شما تهیه می کند.

به عبارتی دیگر هر اقدام و اثری که از جانب کاربر انسانی می تواند در سیستم ثبت شود اعم از تکمیل فیلدهای اطلاعاتی یا Action های مختلف در هر جای سیستم را می توان با ارائه این وب سرویس ها بر عهده یک ربات یا نرم افزار بیرونی قرار داد.

کل کسب و کارتان را به هم متصل می‌کند. به شکل خودکار سیستم‌ها و فرآیندها را به هم متصل می‌کند تا افراد مجبور به انجام این کار نباشند. درواقع درهم تنیدگی ساختاری این سیستم باعث می شود یک بار برای همیشه اطلاعات و داده های کسب و کارتان شفاف به هنگام و قابل اتکا باشد و مغایرت و خطا در سیستم به صفر می رسد گزارشات و تحلیل های متنوع و منعطف مالی در لحظه در اختیار شماست.

فرآیندها تجاری را خودکار و امن می‌کند. بهره‌وری را بهبود ببخشید و با گردش کارهای ساده، پیگیری گزارش وقایع، امنیت در سطح شرکت – با ویژگی‌هایی که یک سیستم حسابداری پایه نمی‌تواند فراهم کند – کارهای بیشتری انجام دهید، حذف فرآیندهای زاید و اصلاح و بهبود وضع موجو با اتکا به چارچوب استانداردها  و الزامات Best-Practice ها سطح بهینه گی و کارایی را در کسب و کارتان افزایش می دهد.

یک میدان دید جامع و شفاف از کسب و کارتان فراهم می‌کند. اطلاعات مربوط به حسابداری، فروش، خرید، فهرست موجودی و مشارکت مشتریان را متمرکز کنید تا یک میدان دید سراسری از کسب‌و‌کارتان به دست بیاورید. تمامی اطلاعات به روز باقی می‌مانند تا شما بتوانید مسیر حرکت را مشخص کنید، از مشکلات جلوگیری کنید و تجربه کاربری فوق العاده‌ای فراهم کنید.

ارائه دهنده خدمات پیاده سازی و استقرار. مایکروسافت به عنوان یک تامین‌کننده فناوری مطمئن، امنیت را برای انواع شرکت‌ها در سراسر جهان فراهم ‌می‌آورد، مهم ترین وظیفه و کار شما انتخاب یک ارائه دهنده خدمات پیاده سازی و استقرار مسلط و مطمین است، معیارهای مورد نظر خود را لحاظ کنید و بر اساس وزن دهی به این معیارها بهترین تیم پیاده ساز را انتخاب کنید یادتان باشد شما نرم افزار نمی خرید بلکه خدمات تحول دیجیتال و به-روش های بین المللی را وارد کسب و کار خود خواهید کرد.

پویایی و چابکی کسب و کار را تضمین کنید. با فراهم کردن تجربه یکسان در تمامی دستگاه‌های استفاده‌کننده از نرم‌افزار و بدون محدودیت مکانی، پویایی و سرعت عمل نیروی کار را قوی‌تر می‌کند.

سرعت و سهلوت پیاده سازی پلتفرم. محیط آشنای کاربری، امکانات جذاب گزارش گیری و هماهنگی کامل با سایر اکوسیستم مایکروسافت تضمین میکند که کاربران شما در زودترین زمان ممکن به روش های جدید کارکردن با سیستم عادت کنند.

متوجه نشانه می‌شوید، حالا زمان بررسی گزینه‌ها است.

فراتر از بررسی قابلیت‌های تکنولوژیک، اینجا چندین پرسش مطرح است که در جلسه با تامین کنندگان بالقوه باید مطرح کنید.

 • یادگیری و استفاده از این راه‌حل چقدر آسان است؟
 • چگونه با سیستم‌ها و نرم‌افزارهای موجود ما سازگار خواهد شد؟
 • هزینه ما بعد از اینکه قرارداد اولیه منقضی شود، چقدر خواهد بود؟
 • به‌روز رسانی‌ها چند وقت یکبار انجام می‌شوند و آیا می‌توانیم راه‌اندازی به روزرسانی‌ها را کنترل کنیم؟
 • سابقه خدمات پس از فروش شما چگونه است؟
 • خدمات پشتیبانی آتی به چه شکل و با چه سطحی از سرعت و کیفیت ارائه می شود؟

یک دیدگاه بگذارید