پرش لینک ها

راهکاری داینامیکس، برای کسب وکاری داینامیک!!!

چند سوال، یک پاسخ و یک خبر …

  • تا به حال شده کمی خود را از بحبوحه هر روزه فضای کسب و کارتان بیرون بکشید و با دیدی کلی و از بالا به آن بنگرید؟ تا به حال به این فکر کرده اید که آیا این بهترین شکلی است که می توان کارها را انجام داد؟
  • در مجموعه خود از چند سیستم نرم افزاری استفاده می کنید؟ چند تای دیگر باید خریداری کنید تا بالاخره خیالتان از پوشش همه بخش های شرکت راحت شود.

و اما بعضی پرسش های دیگر ؛

  • حسابهای مشتریان به روز است؟  هر لحظه که بخواهید می توانید صورت های مالی و گزارشات مورد نظر خود را از این سیستم های متعدد دریافت کنید؟مغایرت..؟
  • کسب و کارتان واقعا چقدر سودده است؟ آیا می توانید بفهمید همین امروز یا حتی ماه دقیقا چقدر سود کسب کردید؟ آیا اصلا سودده هستید؟ البته که هستید چون این متن را می خوانید اما چطور می توان جلو تر از تغییرات روندهای کلان کسب و کار حرکت کرد، این سوددهی در حال افزایش است یا کاهش ؟ سهم بازارتان نسبت به سه سال قبل کمتر شده یا بیشتر ؟ در یک کلام شما مدیر و کارگردان کسب و کارتان هستید یا تنها یکی دیگر از کارمندان سخت کوش آن؟

 

Dynamics365- business central

اگر اندام های کسب و کار با هم هماهنگ عمل نکنند همواره برای حرکت به عصا و ویلچر و تقویت های موضعی و مقطعی نیاز خواهد داشت، یک کسب و کار چابک زمانی بهینه عمل می کند که یکپارچگی واقعی میان بخش های مختلف آن وجود داشته باشد، یکپارچگی تنها یک شعار نیست و به خودی خود نیز پایان راه نیست بلکه صرفا بستری را مهیا می کند و پیش نیازی است که از آن طریق دوباره کاری ها، امور زاید و غیربهره ور حذف شوند و فرآیندها به بهینه ترین شکل یعنی سریع ترین ،کم هزینه ترین و با کیفیت ترین  حالت انجام شوند.

ERP راهکاری جامع و یکپارچه، فراتر از نرم افزار!

نرم افزار مایکروسافت Dynamics 365 Business Central

به این معنا بیش از همیشه باید بر این نکته تاکید کرد که نرم افزارهای ERP فراتر از یک ابزار و در واقع راهکاری جامع هستند که شیوه های درست انجام کارهای درست، مطابق با چهارچوب ها و استانداردهای بین المللی مدیریتی و البته تجربیات موفق صنایع و کسب و کارهای مختلف  در آن ها گنجانده شده و در واقع اینجا نرم افزار تنها مَهملی است که از طریق آن این دانش و تجربه به سازمان مقصد منتقل شده و استقرار یابد.

مجموعه ای را تصور کنید با سیستم مالی ناکارآمد و غیریکپارچه با انبار، خرید و تدارکات، اتصال این جزایر نرم افزاری مصائبی را بر سازمان ها تحمیل می کنند که شاید عدم وجودشان تا این اندازه برای سازمان پرهزینه و زحمت آفرین نبود، مغایرت های متعدد سیستم مالی با خرید و فروش، بروز نبودن حساب ها، فایل های اکسل پر حجم واسط، به هنگام نبودن مهم ترین گزارشات مالی کسب و کار، دوباره کاری های خسته کننده، تورم نیروی انسانی متناسب با بزرگ شدن مجموعه، خطاهای تمام نشدنی و در عین حال اجتناب ناپذیر انسانی و … تنها بخشی از این قصه ی پر غصه در بسیاری از شرکت ها و سازمان هاست.

راهکارهای ERP حول سه محور اساسی؛ یکپارچگی واقعی، به هنگام بودن و بهینه گی . شکل گرفته اند. یکپارچگی واقعی در بستر نرم افزاری و در سطح تکنولوژی محقق می شود و به هنگام بودن از اولین نتایج آن است و بهینه گی نیز در گرو به-روش هایی است که به عنوان ارزش نهفته در این نرم افزارهای بین المللی گنجانده شده است.

در این زمینه شرکت معظم مایکروسافت یکی از پیشروترین ها در کنار سایر رقبا در ارائه راهکارهای برتر ERP است، Dynamics NAV از پرطرفدارترین ERP ها و پرفروش ترین های آن ها تا سال 2018، با ماژول قدرتمند مالی و حسابداری در کنار برنامه ریزی تولید پیشرفته، ماژول کامل انبار و همین طور خرید و فروش، منابع انسانی ، خدمات و پروژه ها و برنامه ریزی منابع حضوری چشمگیر در بازار جهانی داشته و با استقبال صنایع و کسب و کارهای مختلف روبه رو شده و به جرات می توان ادعا کرد با توجه به انعطاف نرم افزار ، سرعت و سهولت متدولوژی پیاده سازی آن و اپلیکیشن موبایل کاربردی اش انتخابی برای همه کسب و کارها با انواع مدل ها است، تا کنون بیش از …. عدد پکیج پیکره بندی ویژه صنایع و کسب و کارهای مختلف برای این ERP، توسط پارتنر ها ارائه شده و مورد استفاده قرار گرفته و این خود پشتوانه محکم تجربی و دانش محوری است که به نقطه اتکایی برای بقیه سازمان ها بدل گشته است.

Dynamics 365 Business Central می تواند آخرین نرم افزاری باشد که می خرید!

نرم افزار مایکروسافت Dynamics 365 Business Central

این راهکار جامع برنامه ریزی منابع سازمانی در واقع نسخه ری برند شده Dynamics NAV 2019 است که پیش از این به عنوان پرکاربردترین ERP مایکروسافت با بیش از 4 میلیون کاربر فعال و 200 هزار مشتری با استقبال انواع کسب و کارها مواجه شد، مایکروسافت با اتخاذ استراتژی جدید خود در حوزه نرم افزارهای سازمانی ازاین پس تنها اقدام به ارائه Patch های بروزرسانی برای این ERP نموده و نسخه جدیدی بعد از آن ارائه نخواهد کرد، این دقیقا همان مسیری است که پیش از این برای سیستم عامل محبوب مایکروسافت یعنی  Windows10 نیز طی شد!

نقشه راه نرم افزار ERP Dynamics

به همین معنا شما با پیاده سازی و استقرار این ERP می توانید برای همیشه روی این راهکار جامع به عنوان تنها پلتفرم سازمانی خود و اصلی ترین زیرساخت فرآیندهای کسب و کارتان حساب کنید و تنها با دریافت آپدیت های دوره ای همواره روی به روز ترین لبه تکنولوژی دنیای نرم افزارحرکت نمایید.

از سوی دیگر بلوغ و تکامل این راهکار در حوزه قابلیت ها و Best-Practice ها، به شما اطمینان می دهد که با تکیه بر توانمندی های تیم توسعه قدرتمند غول نرم افزاری جهان مایکروسافت، از هرگونه استفاده از سایر نرم افزارهای جزیره ای و غیراستاندارد بی نیاز و با خیال راحت تمرکزتان را روی توسعه و گسترش کسب و کار و افزایش سود متمرکز نمایید.

برخی از مهم ترین قابلیت ها و ویژگی های Dynamics 365 Business Central :

  • یکپارچگی هرچه بیشتر با سایر پلتفرم های مایکروسافت Outlook، SharePoint، Dynamics 365 for Sales(CRM)
  • قابلیت توسعه با زبان برنامه نویسی C#
  • محاسبه بهای تمام شده
  • انبارداری پیشرفته و برنامه ریزی تولید قدرتمند
  • چندارزی ، چند زبانه و چندشرکتی
  • گزارشات تلفیقی ویژه هلدینگ ها

ویژگی های نرم افزار Business Central

شرکت دانش بنیان سامیکس دارنده رتبه 1 انفورماتیک هم اکنون ارائه دهنده کامل این راهکار در حوزه لایسنس و خدمات پیاده سازی، استقرار، آموزش و پشتیبانی است و تجربیات موفق متعددی را در حوزه شرکت های تولیدی، بازرگانی، پروژه محور و خرده فروشی و کسب و کارهای آنلاین داشته و با تکیه بر تیم باانگیزه و توانمند خود توانسته هزینه پیاده سازی این ERP را برای سازمان های ایرانی به کمترین مقدار ممکن تقلیل دهد تا کسب و کارها و شرکت های کشور بتوانند از تجربه موفق ترین و به روز ترین تکنولوژی موجود در جهان برای تجهیز زیرساخت های خود با معیارهای بومی، بهره ببرند.

یک دیدگاه بگذارید