پرش لینک ها

یکپارچگی ERP Dynamics NAV با فروشگاه‌های اینترنتی مبتنی بر Magento

یکپارچگی مابین Dynamics NAV و پلتفرم فروشگاه‌های اینترنتی Magento به شما کمک می‌کند که ERP Dynamics NAV بتواند این فروشگاه اینترنتی را درون دیتابیس واحد خود جای دهد.

در کسب و کارهای امروز قابلیت انعطاف‌پذیری و در لحظه بودن اطلاعات و موجودی کالاها و تراکنش‌های مالی از اهمیت بالایی برخورد است و به همین دلیل در سال‌های اخیر راهکار جامع برنامه‌ریزی منابع سازمانی گسترش زیادی داشته است. با گسترش تجارت الکترونیک در سراسر جهان استفاده از راهکارهای سنتی جزیره‌ای به دلیل عدم ارائه واکنش مناسب در لحظه به بازار هدف منسوخ شده‌اند و سیستم‌های مدیریتی جدید که بلوغ خود را در نرم‌افزارهای ERP یافته‌اند، هرچه بیشتر به سمت یکپارچگی فرآیندی برای برنامه‌ریزی یکپارچه منابع سازمانی پیش رفته‌اند.

راهکار یکپارچگی Dynamics NAV با Magento می‌تواند با استفاده از خودکار سازی و همگام‌سازی اطلاعاتی نظیر مشتریان، سفارشات، محصولات، موجودی و موارد دیگر و با استفاده از یکپارچگی مابین سیستم‌های مدیریت Magento e-commerce و Dynamics NAV، مزایای رقابتی قابل توجهی را به شما عرضه کند. در این یکپارچگی ERP Dynamics NAV به عنوان بک آفیس فروشگاه اینترنتی شما قابل استفاده خواهد بود.

این قابلیت استفاده از Dynamics NAV به عنوان بک آفیس فروشگاه اینترنتی به شما اجازه می‌دهد تا حساب‌های مالی و رسیدهای انبار خود را در لحظه مدیریت کنید و در عین ‌حال بتوانید با سرعت و دقت بالا به نیازهای جدید بازار واکنش نشان دهید. همچنین با این یکپارچگی شما از تجربه کاربری با سیستم‌های جزیره‌ای مجزا نجات پیدا می‌کنید و می‌توانید علاوه بر مدیریت تمام بخش‌های سازمان با نرم‌افزار ERP، گزارشات و داشبوردهای مدیریتی را در هرلحظه تهیه و ارسال کنید.
integration- erp-magento
همچنین باید این نکته را در نظر گرفت که هر نرم‌افزار ERP کاراکتر ویژه خود را با توجه به نوع کسب و کار و فرآیندهای آن پیدا می‌کند. اما با این وجود تمام ERP های بین‌المللی مبتنی بر بهروش‌هایی (Best Practice) هستند که با توجه به نوع فرآیندها و کسب و کار مربوطه توسط استاندارهای بین‌المللی مدیریتی عرضه شده‌اند. Dynamics NAV که این بهروش‌ها را در 9 حوزه فرآیندی خود (مالی، انبار، خرید و فروش و…) عرضه کرده است می‌تواند با یکپارچگی با Magento که پلتفرمی استاندارد برای توسعه کسب و کارهای الکترونیکی است، راهکار جامع و استاندارد را به شما عرضه کند.

حال قصد داریم به ارزش افزوده حاصل از این یکپارچگی بپردازیم:

مشتریان

با استفاده از یکپارچگی Dynamics NAV و Magento شما می‌توانید تهاتر دو جانبه از حساب‌های جدید مشتری، ایجاد مشتری آفلاین، به‌روزرسانی حساب‌ها، حساب‌های مشتری مهمان در سایت، صورتحساب اضافی در صورت ورود و همچنین آدرس‌های مرتبط با حمل و نقل کالا را مدیریت کنید. همچنین با استفاده از این راهکار می‌توانید برای فروش B2B خود، از Magento به عنوان پرتال ارتباط با مشتریان استفاده کنید.

سفارش‌های فروش

با استفاده از این یکپارچگی و با توجه به همگام‌سازی و یا درواقع هم‌زمان شدن فرآیندهای مختلف کسب و کارتان می‌توانید سفارشات فروش برای مشتریان در تجارت الکترونیکتان، برگشت سفارشات، سفارشات آنلاین و همچنین موجودی انبار آنلاین و در لحظه، جزئیات پرداخت‌ها و حتی محاسبه مالیات، به‌روزرسانی وضعیت سفارشات جدید، جزئیات فاکتور، جزئیات حمل و نقل و ردیابی حمل و نقل را داشته باشید و در عین بهبود عملکرد سیستم خود، باعث افزایش رضایت در پاسخگویی به مشتریان خود گردید.

موجودی

یکی از مشکلات بزرگ کسب و کارهای الکترونیکی موجودی در لحظه انبار و درنتیجه توان پاسخگویی و ثبت سفارش با توجه به این موجودی است. با استفاده از این یکپارچگی دیگر محصولات عرضه شده در سایت، دقیقاً به تعداد موجود در انبار نمایش داده می‌شوند و این مشکل به طور کامل حل می‌شود.

محصولات

با این پکیج محصول شما قادر خواهید بود در لحظه کمیت و کیفیت محصولات عرضه شده خود را مدیریت کنید و با توجه به نبض بازار تصمیمات استراتژیک کسب و کار خود را بگیرید.

اگر نیاز است عرضه محصول خود را کمتر کنید و یا عرضه آن را افزایش دهید، تنها با این اطلاعات در لحظه که از تمام سطوح کسب و کارتان جمع‌آوری‌شده است می‌توانید تصمیم درستی بگیرید.

سطوح قیمت

در تمام کسب و کارها و مخصوصاً در کسب و کارهای الکترونیکی مزیت رقابتی از جمله مهم‌ترین عوامل اقبال و یا عدم اقبال به یک کسب و کار می‌باشد. قیمت‌گذاری مبتنی بر بها تمام شده فرآیندی به شدت پیچیده است که تنها با استفاده از نرم‌افزار ERP می‌توان به طور دقیق و به خصوص در لحظه آن را محاسبه کرد.

با این پکیج نرم‌افزاری شما قادر خواهید بود در هرلحظه با مدیریت سطوح قیمت خود، چندین گام از رقبای خود پیش باشید.

محدودیت‌های اعتباری

با قابلیت خریدهای اعتباری که در نرم‌افزار Dynamics NAV تعریف شده است، شما می‌توانید فروشگاه اینترنتی مبتنی بر Magento خود را تبدیل به پلتفرم ثبت سفارش مشتریان B2B خود کنید.

یک دیدگاه بگذارید