پرش لینک ها

وبینار راهکارهای مایکروسافت برای دور کاری

Microsoft Teleworking Solutions

Work from everywhere, Manage from everywhere, Do business everywhere

15 اردیبهشت 1399 برگزار شد

امروزه شرایط محیطی کسب و کارها بیش از پیش در حال تغییر است، به لطف یا شر کرونا هرچه که باشد بسیاری از مدیران متوجه شده اند که باید دست به تغییرات اساسی در ساختار کسب و کار خود بزنند، توان دورکاری در این روزها با بقا و ادامه فعالیت های هر کسب و کار گره خورده است.

دورکاری تنها به امکان انجام امور از منزل برای کارکنان خلاصه نمی شود، بسیاری از هماهنگی ها یو همکاری های تیم داخلی یک مجموعه تا پیش از این از طریق جلسات روزانه صورت می پذیرفت

ارتباط با مشتریان و بخش فروش و بازاریابی کسب و کار نیز از این قاعدع مستثتی نیست پس لازم است پلتفرم های جدیدی برای ارتباط با مشتریان فراهم شود، پا را فراتر بگذاریم، ارتباط با تامین کنندگان مساله خرید و تدارکات و کنترل موجودی انبارها نیز امری است که بخش اساسی از زنجیره ارزش هر کسب و کار را تشکیل می دهد باید برای آن نیز فکری کرد!

ضمنا جدا از زیر ساخت های ارتباطی مانند سیستم تلفنی VOIP و یا ویدئو کنفرانسینگ ابزارهایی لازم است که بتوان به وسیله آن ها مدیریت بهتری برای انجام این شکل جدید کارها انجام داد، نزم افزارهای مدیریت وظایف در این زمینه مطرح است، کارمند شما زمانی می تواند بدون حضور فیزیکی در محل کار کارهایش را انجام دهد که بتواند به همه پیش نیازهاش برای انجام وظایف روزانه اش نیز به صورت ریموت دسترسی داشته باشد، مستندات و متریال های مشترک از این دسته به شمار می روند.

در این وبینار قصد داریم به معرفی راهکارهای سازمانی مایکروسافت برای پاسخ به همه دغدغه های بالا بپردازیم، انجام دادن کارها فلذا ساختار کسب و کارها شکل جدیدی پیدا کرده این پدیده روش مدیریت جدیدی را نیز می طلبد؛ و این روش مدیریت ابزارهای نوینی را نیز با خود خواهد آورد.

 

راهکار مایکروسافت SharePoint

مدیریت اطلاعات و مستندات سازمانی

راهکار مایکروسافت Teams

مدیریت ارتباطات سازمانی

 

راهکار مایکروسافت Skype for Business

ویدئو کنفرانسینگ و چت امن درون سازمانی

 

راهکار مایکروسافت Dynamics CRM

مدیریت ارتباط با مشتریان – فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش

 

راهکار Microsoft ERP

مالی – حسابداری، انبار، تولید، فروش، خرید و تدارکات و … دارای اپلیکیشن موبایل همه پلتفرم ها

 

راهکار Microsoft EPM

مدیریت پروژه های سازمانی

 

راهکار مایکروسافت Power BI

گزارشات و دشبوردهای هوش تجاری مبتنی بر وب و اپ موبایل

راهکار های فروشگاه اینترنتی یکپارچه با پلتفرم های مایکروسافت

فروش آنلاین

این وبینار به صورت رایگان در تاریخ 15 اردیبهشت 1399 ساعت 15:00 با حضور مدیران کسب و کارهای برتر کشور برگزار شد. ارائه دهنده گان و سخنرانان این وبینار به معرفی راهکارهای سازمانی مایکروسافت، قابلیت ها و امکانات و مزایای هرکدام و بهترین استراتژی عملیاتی برای اجرا و پیاده سازی آن ها در هر نوع کسب و کار  بر اساس اولویت بندی، پرداختند.

تصاویر وبینار راهکارهای دورکاری

webinar-1


webinar-2


webinar-3


webinar-4


webinar-5


webinar-6


webinar-7


webinar-8


webinar-9


webinar-10


webinar-11

برای دریافت فایل کامل ویدئوی وبینار و پاورپوینت و ویدئوهای مربوطه فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید.

یک دیدگاه بگذارید