پرش لینک ها

تجربه دور کاری با سیستم ERP مایکروسافت

ادامه فعالیت بنگاه های اقتصادی یا حفظ سلامت افراد جامعه؟

این دوگانه از اساس اشتباه و بلاموضوع است حتی در این شرایط،  انتخابی یکی از این دو ناشی از وجود نگاهی سنتی و عقب مانده است ، باید هر دو را طلب کرد و ایجاد بسترهای لازم و استفاده از تجارب موفق در این زمینه متضمن سلامت افراد و کارکنان و در عین حال ادامه حداکثری و حتی بهینه تر و چابک تر فعالیت بنگاه های اقتصادی است.

در این روزها که شکل و نحوه انجام کارها دستخوش تغییر جدی شده و فاصله گذاری اجتماعی طرحی است که همه بدنبال اجرا و رعایت آن با کمترین هزینه ها هستند، وجود بستر های یکپارچه و آنلاین می تواند کسب و کار شما را از حیث دسترسی ریموت و دور از محل کا کارمندان منتفع نموده و علاوه بر بالا نگه داشتن راندمان کاری و خدشه وارد نشدن به روند انجام امور رضایت کارمندان و مدیران را به بهترین شکل تامین کند.

تجربه دورکاری و ریموت یا کار خارج از محیط کار و اینروزها بیشتر از خانه،  با ERP مایکروسافت تجربه ای آزموده شده، موفق و در بالاترین استانداردهای آن و برای همه بخش های اصلی و حیاتی کسب و کار اجرایی و ممکن می باشد؛ مالی –حسابداری، فروش، خرید و … هگی از طریق یک پلتفرم بطور هماهنگ با هم و بدون نیاز به حضور فیزیکی در کنار هم، همکاری و هماهنگی خواهند داشت.

دورکاری با Business Central

چند وقتی می گذرد که دیگر اوضاع مثل سابق نیست، خیلی ها تحت تاثیر شرایط جدید مستاصل شده اند خیلی ها تنها هم و غم روزانه شان شده به حداقل رساندن ضرر و زیان .. در این شرایط بقا تبدیل شده است به اولین و ضروری ترین هدف برای بسیاری از کسب و کارهای خرد و متوسط.. و البته خیلی ها نیز به فکر فرو رفتند!

کرونا آمد .. بسیاری از داشته های ارزشمند ما را با خود برد و البته بسیاری از چیز های دیگر را نیز …. باورها و افکار ، آرزوها شاید هم توهمات .. گاهی اوقات کوران زندگی و تجربیات واقعی رخ داده از هر سمینار، کلاس درس و کتاب و دانشگاهی آموزنده تر است هرچند که بهای این یادگیری تنها انرژی و زمان نباشد..

پس از کرونا چه ؟ شاید دیگر پس از کرونایی در کار نباشد، شاید باید در کرونا و با آن زندگی کرد یا حداقل موارد مشابه ش در آینده، اگر موج بعدی بیماری شیوع بیشتری داشت، اگر سال های بعد اپیدمی های بعدی رخ داد یا ترس فروخورده جامعه از این همه گیری برای سال ها باقی ماند.

با بیزینس سنترال در خانه بمانید

مساله هرچه که باشد امروز بسیاری از کسب و کارهای سنتی با هول و هراس به دنبال راهی برای نجات می گردند، فروش خود را آنلاین کرده اند یا برای حفظ ارتباط با مشتریان بیش از قبل به شبکه های اجتماعی روی آورده اند، بدنیال تهیه زیرساخت های اولیه برای ایجاد شرایط کاری ریموت می گردند و برای راحت شدن خیالشان حاضرند هرکاری بکنند.

اگر همه این ها از قبل آماده باشد در چنین شرایطی حفظ ساختار اصلی فعالیت های کسب و کار خود به مزیتی رقابتی تبدیل می گردد.

ERP سیستمی جامع، استاندارد، و کاملا یکپارچه که فعالیت های کلیدی کسب و کار شما را پوشش خواهد داد، فروش و بازاریابی، خرید و تدارکات، مالی و حسابداری، فروشگاه های فیزیکی و آنلاین و انبار و تولید و …

ERP اصلی ترین زیرساخت هر بیزنس در پیشرو ترین و موفق ترین بیزنس های جهان امروز است و Dynamics 365 Business Central به عنوان ERP مایکروسافت یکی از موفق ترین و برترین های آن هاست.

Best-Practice ها ی موجود در این پلتفرم، بهره وری و راندمان را در همه بخش های بیزنس شما افزایش می دهد، نیاز شما به تصمیمات شهودی و حسی را کاهش و دخالت نیروی انسانی را تا جای ممکن به حداقل می رساند، سیستمی هوشمند منطبق بر بهترین تجربیات صنعت و کسب و کار مشابه شما در مقیاس جهانی به طور بهینه همه امور را مدیریت و کنترل می کند و امکان واکنش های سریع و چابک در برابر تغییرات را برای شما و کارمندان فراهم می کند.

اپلیکیشن های بیزینس سنترال

ERP مایکروسافت از طریق نسخه کلاینت-سروری، تحت وب و اپلیکیشن موبایل و تبلت به طور کاملا کارکردی در همه این پلتفرم ها در دسترس کاربرانش خواهد بود، در چنین روزهایی برای حفظ عملکرد کسب و کار و جلوگیری از هرگونه وقفه و اختلال، تنها چنین سیستم های طراز اولی می توانند به عنوان راهکار قابل اتکا و اعتماد توصیه شوند.

یک دیدگاه بگذارید