شیرپوینت 2010

شیرپوینت 2010 چارچوب تعاملی کسب و کار برای سازمان ها و اینترنت

​قابلیت های موجود در شیرپوینت در کنار هم عمل می کنند و به شرکت/سازمانتان کمک می کنند تا به سرعت به نیازهای متغیر کسب و کار پاسخ دهد. با استفاده از شیرپوینت، می توانید ایده ها و تخصص ها را به اشتراک گذاشته، راهکارهایی سفارشی برای نیازهایی خاص ایجاد کرده، و به اطلاعات مناسب کسب و کار برای تصمیم گیری های بهتر دسترسی داشته باشید. از نظر فناوری اطلاعات، با استفاده از شیرپوینت می توانید هزینه های آموزش و نگهداری را کاهش داده و در زمان و میزان تلاش صرفه جویی نمایید و بیشتر روی اولویت های بالاتر کسب و کار تمرکز نمایید.

قابلیت های شیرپوینت زیرساخت تعاملی قدرتمندی را برای کسب و کار فراهم می آورد.چه زیرساختتان  را بصورت فیزیکی توسعه دهید یا از سرویس های میزبانی وب استفاده نمایید، قابلیت های شیرپوینت در کنار هم کمک می کنند تا با استفاده از داده های منتج شده از insightها و راهکارهایی که سریعا توسعه یافته و در سیستم مستقر می شوند، سریعا به نیازهای کسب و کار پاسخ گویید.

تجربه بهتر بهره وری

شیرپوینت به شما کمک می کند تا بهره ورتر باشید. با استفاده از آن تجربه آشنای Microsoft Office را خواهید داشت بنابراین می توانید به سرعت و به راحتی به اطلاعات کسب و کاری که برای انجام کارتان لازم است دسترسی داشته باشید.

انطباق پذیری سریع تر با یک واسط کاربری آشنا

شیرپوینت به شما تجربه آشنای کار با واسط کاربری و مجموعه قابلیت هایی که در SharePoint و خانواده محصولات Office قراردارد را می دهد. با استفاده از این تجربه کاربری بصری و آشنا، کارکنان می توانند از PCها، مرورگرها و دستگاه های موبایلشان استفاده کرده تا بهره ور تر و کاراتر باشند.

بهره وری مستمر بدون در نظر گرفتن مکان

دیگر دورکاری فقط برای نیروی فروش نیست. امروزه، اکثر شرکت ها از کارکنانشان انتظار دارند که «همیشه و همیشه در دسترس باشند»، حتی وقتی که خارج از محل کار هستند. شیرپوینت مجموعه کاملی از قابلیت ها را فراهم می کند که می توانند به افراد دسترسی های لازم به منابع را بدون در نظر گرفتن ابزارها یا وسایلی که استفاده می کنند بدهد و بدین ترتیب به افزایش بهره وری کمک می نماید.

 نتایج سریع با استفاده از قابلیت های آماده استفاده

شیرپوینت  به کارکنان کمک می کند تا با هم با استفاده از سایت های شخصی- my siteها- و الگوهای سایت از پیش تعریف شده (مانند سایت های تیمی و ویکی های سازمانی) بهتر کار کنند. هر کسی به آسانی می تواند سایت هایش را با استفاده از وب پارت های SharePoint و موتور قالب ساز جدید مناسب سازی کرده و انجام و به پایان رسانیدن کارهای روزمره را آسانتر نماید.

قالب های متنوع و تجربه آشنای کاربری ایجاد سایت برای نیازهای خاص کسب و کار را راحت تر از همیشه کرده است.

کاهش هزینه ها با استفاده از یک زیرساخت یکپارچه

شیرپوینت به شما کمک می کند تا با یکی کردن سایت های اینترانت، اکسترانت و اینترنتی روی یک چارچوب واحد هزینه ها را کاهش دهید. برای این کارمی توانید هم از سرور فیزیکی و هم از سرویس های ابر اجاره ای استفاده نمایید.

هزینه های کاهش یافته از طریق یکی کردن زیرساخت ها

شیرپوینت مجموعه غنی ای از قابلیت های یکپارچه شده را و یک زیرساخت واحد و مقیاس پذیر را فراهم می آورد که به شرکت و مشتریان شما کمک می کند به چند روش هزینه ها را کاهش دهند. همچنان که افراد مجموعه با هم بهتر و سریع تر کار می کنند، IT می تواند تمرکز بیشتری بر اولویت های بالاتر کسب و کار داشته باشد. علاوه بر این با یکی کردن راهکارها روی شیرپوینت ، می توانید مطمئن باشید که همه از منابع یکسان و اطلاعات صحیح استفاده می کنند تا تصمیمات بهتری بگیرند.

انتخاب های بیشتر با درنظر گرفتن  گزینه های در محل و میزبانی

زیرساخت ارتباطی شما باید بتواند هماهنگ با تغییرات و رشد شرکت تان توسعه پذیری و انطباق داشته باشد. با استفاده از SharePoint 2010 می توانید محیطتان را در محل یا بر اساس ابر پیاده سازی نمایید، این امر به شما اجازه می دهد تا بر اساس نیازهای کسب و کار و نه محدودیت های تکنولوژی، تصمیم گیری نمایید.

مدیریت فعالانه زیرساخت

شیرپوینت می تواند به IT کمک کند تا در زمان، کار و هزینه صرفه جویی نماید. مجموعه کاملی از ابزارهای مدیریتی غنی شده مدیریت زیرساخت را آسان تر و سریع تر می سازد و وقت شما را برای تمرکز روی دیگر نیازهای اساسی کسب و کار آزاد می کند.

پاسخ سریع به نیازهای کسب و کار

شیرپوینت از هر دو نظر به شما بهترین را می دهد: برنامه های کاربردی جانبی و زیرساختی برای راهکارهای سفارشی و مناسب سازی شده. شما می توانید از ویژگی های SharePoint 2010 همانگونه که هستند استفاده کنید یا به سرعت راهکارهایی امن و راحت برای نیازهای خاص کسب و  کار ایجاد نمایید.

ارزش بیشتر با ابزارها و مهارت های موجود

ارتباط بین SharePoint 2010 و Microsoft Visual Studio 2010 بدین معناست که تیم توسعه نرم افزار شما می تواند راهکارهای سفارشی ای را ایجاد کرده و توسعه دهد. با استفاده از ابزارها و واسطهای آشنا، توسعه دهندگان می توانند مهارت های برنامه نویسی شان را برای نیازهای خاص کسب و کار بکار بگیرند و به حل سریع و کارای آن کمک نمایند.

ارتباط دوطرفه با داده های کسب و کار

شیرپوینت به همه بدون اینکه نیاز به تخصص فنی خاصی باشند، اجازه می دهد تا با اطلاعات موجود در پایگاه های داده، گزارش ها، و برنامه های کاربردی کسب و کار مانند سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) تعامل نمایند. علاوه بر این، افراد می توانند داده ها را در سایت های SharePointشان بررسی کرده، تحلیل نمایند و بروزرسانی هایی را که مرتبط با خود منبع خارجی است را روی آن انجام دهند.

راهکارهای سفارشی بدون نیاز به کد برای نیازهای خاص کسب و کار

با استفاده از  شیرپوینت  به سرعت می توانید راهکارهایی بدون نیاز به کد را ایجاد کرده و آنها را به روشی آسان و امن پیاده سازی نمایید. از سایت های ساده گرفته تا برنامه های کاربردی پیچیده، تقریبا برای همه نیازهای کسب و کار یک راهکار بدون نیاز به کدی وجود دارد.

برای درخواست دمو  یا دریافت اطلاعات تکمیلی درباره این محصول اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند