پرش لینک ها

راهکار نرم‌افزاری ERP برای ساخت آسانسور

بازار رقابتی در ساخت آسانسور پیوسته این صنعت را به نوآوری وامی­دارد. به همین خاطر، ابتـکارات فـنی همواره بارقـه ­ای از امید برای افزایش بهر وری و کارایی فرایندهای تولید در ساخت و طراحی شرکت های اسانسوری است.

پیاده سازی نرم افزار ERP در شرکت های اسانسوری نیازمند ارائه بستری منعطف و قابل سفارشی سازی برای پاسخ به نیازمندی های درحال تغییر این کسب و کارهای پویاست. شرکت سامیکس به عنوان ارائه دهنده ERP ماکروسافت داینامیکس در ایران روش­‌های خاصی برای صنعت تولید و نـصب و راه اندازی آسا نسور ارائه می­دهد که کاملا از سوی مایکروسافت مورد آزمایش قرار گرفته­‌اند و منجر به ایجاد ارزش افزوده در کلیه فرایندهای داخلی این قبیل مجموعه ها می گردند.

متخصصان ساخت آسانسور

محصولات ساخت آسانسور بسیار متنوع است و بسته به طراحی تغییر می­کند. درواقع، اجزای قابل نصب یکسان است ولی در شکل­ های گوناگون ارائه می­شود. به همین خاطر، مراجعه به لیست محصولات ضروری که از پروژه­‌ای به پروژه‌­ی دیگر متفاوت است، موثر و سودمند خواهد بود. هزینه قطعات نهایی طی مرحله طراحی میزان سودمندی را بالا می­برد. در ادامه می­توان فهرست موجود را به سرعت و به آسانی تغییر داد و به عنوان سند ارجاعی جدید برای تولید، ذخیره نمود.

طراح (یا مهندس) باید مظنه قیمت را از نظر فنی بررسی نماید یا در پیشنهاد قیمت به شرکت کمک کند. همچنین، برآورد همزمان هزینه برای شفاف نگه داشتن مخارج پروژه از آغاز و بررسی وضعیت در تمام بخش­ها ضروری است.

سیستم ERP، پشتیبانی لازم در این حوزه‌­ها را در اختیار شرکت­‌های ساخت آسانسور قرار می­دهد.

 

 

سفارش مستقیم از بخش فنی

سفارش مستقیم از بخش فنیشفاف بودن هزینه در تمام مراحل تولید

برنامه­‌ریزی وظیفه‌­محور در مراحل تولید و بهره‌­برداری از ماشین­‌آلات به شما کمک می­‌کند. شرکت­‌هایی که باید تسهیلات خود را به صورت بصری ارائه دهند می­‌توانند با استفاده از جدول برنامه‌­ریزی گرافیکی برنامه متوالی خود را مشخص و بعد با روش درگ و دراپ تغییرات لازم را مستقیما روی جدول پیاده کنند. اگر مشتری در مرحله ساخت تقاضای اصلاح طرح دهد و اطلاعات لازم به سیستم ERP وصل باشد، نرم­‌افزار اجازه تغییر در مرحله تولید را به شما می­دهد.

محاسبه همزمان

محاسبه همزمان «بالابر»

مدیریت پروژه

این نرم­ افزار از مرحله محاسبه قیمت به بعد، از مدیریت پروژه پشتیبانی می­کند. از جمله عوامل قطعی موفقیت می­توان به ایجاد برنامه ساخت به منظور کنترل آیتم­ های تدارکات و بهینه­ سازی فرایند تحویل (مثلا اینکه چه مصالحی مستقیما به منطقه ساخت و ساز مشتری ارسال می­شود) اشاره کرد.

سیستم قوی ERP، پشتیبانی لازم در این حوزه ­ها را در اختیار شرکت­ های ساخت آسانسور قرار می­دهد.

یکپارچگی با مایکروسافت Office

مزایای سیستم یکپارچه ماکروسافت آفیس بر کسی پوشیده نیست: مثلا، شما به راحتی می­توانید با فرستادن جداول به اکسل، ویرایش جدول و ارسال مجدد آن به سیستم ERP تغییرات مهم را در اکسل پیاده کنید. در تمام این مراحل، بررسی ­های لازم انجام می­شود تا فقط اطلاعات معتبر به ماکروسافت داینامیکس ERP فرستاده شود. نتیجه این امر، بی­نهایت تعامل بی عیب و نقص و یکپارچه بین دنیای ماکروسافتی ها است.

ERP برای تمام حوزه‌­های ساخت آسانسور

  • ویژگی ثبت داده امکان استفاده بهینه از زمان را در اختیار شما می­گذارد و اطلاعات زمانی را دقیق­تر نشان می­دهد.
  • بخش ساخت و ساز: یکپارچگی CAD در سیستم ERP.
  • مدیریت انبار متحرک یکی از روش­های جامع خدماتی است که به دقت در ماکروسافت داینامیکس بیزنس سنترال تعبیه شده است.
  • آرشیو اسناد یک سیستم مدیریت اسناد در ماکروسافت داینامیک است. « اسناد» در سیستم ERP برای تمام اسناد نقش حافظه مرکزی را ایفا می­کند. شما به راحتی می­توانید با درگ و دراپ تمام اسناد را به این قسمت منتقل کنید. همینطور پست­ ها مستقیما از سیستم ERP (در قالب پی­دی­اف) آرشیو می­شود. از این روش می­توان به عنوان یک راهکار ساده برای نقشه ­برداری پروژه­ های بین واحدی با SharePoint و به عنوان سیستم اینترانت استفاده کرد.
  • کاربران می­توانند با استفاده از اسناد قالب استاندارد شکل گزارشات یا اسناد را مستقیما از ماکروسافت داینامیکس بیزنس سنترال تغییر دهند و بهتر کنند.
  • از سیستم درجه­ بندی فروشنده برای تصمیم­گیری در پروسه اختصاص منابع و کنترل روابط تامین ­کنندگان استفاده می­شود.
  • سیستم مدیریت جریان کار به گروه ­های سازمانی کمک می­کند تا وظایف خود را به موقع و به درستی انجام دهند.

کسب و کار شما اولویت ماست

سال­هاست که ما با شرکت­های مبتنی بر ساخت سفارش مشتری همکاری نزدیک داریم تا از عملکرد نرم ­افزار و خدمات پشتیبانی خود و برآورده شدن نیازهای این صنعت اطمینان حاصل شود. همزمان، سامیکس ارتباط نزدیکی با شبکه گسترده دانشی به روز ماکروسافت دارد تا روش­های مورد استفاده در این صنعت از جدیدترین تکنولوژی­ها برخوردار باشد.

ایمنی

تصمیم برای خرید سیستم ERP اهمیت استراتژیک زیادی دارد. شما با سامیکس، مناسب ­ترین شریک آی­تی را همراه خود دارید که در سرمایه ­گذاری به شما کمک می­کند، به علاوه، دانش عمیق ما از بخش احداث آسانسور به واسطه پروژه ­های موفق ( همکاری با شرکت فرازکنترل ) ثابت شده است. پس مطمئن باشید که راه حل­ های ما ریز به ریز آزمایش خود را پس داده و مهر تایید متخصصان واقعی (یعنی کاربران) سند این مدعاست.

ورود به دنیای ارتباطات

دیجیتالیزه شدن همه ماجرا نیست. تعامل یکپارچه انواع سیستم­ها، ترجیحا به صورت بی عیب و نقص، اهمیت بیشتری دارد. شرکت سامیکس و ماکروسافت همکار مناسبی برای به کارگیری بهترین روش­ها از یک منبع هستند. ما تکنولوژی SharePoint مایکروسافت را با ERP از مایکروسافت و آفیس در هم آمیخته ­ایم. همین ویژگی ما را از بقیه متمایز می­کند و بهترین فرصت­ها را در اختیار شما می­گذارد. دنیای یکپارچه- ارتباط همه جانبه.

یک دیدگاه بگذارید