پرش لینک ها

یکپارچه سازی داینامیکس NAV و ناپ کامرس

از طریق ادغام کردن سیستم دفتر پشتیبانی خود با فروشگاه اینترنتی تجارت الکترونیکی تان، فشار کاری خود را کاهش داده و فروش را افزایش دهید. ما مایکروسافت داینامیکز NAV را به ناپ کامرس متصل می کنیم تا از این طریق فعالیت های به روز رسانی خودکار محصولات، قیمت گذاری موجودی و سفارشات را انجام دهد.

یکپارچه سازی چگونه انجام می گیرد؟

ادغام NAV و nopCommerce به منظور بهبود کارایی و دقت از طریق انتقال داده ها بین دو سیستم طراحی شده است.

محصولات

اطلاعات محصولات مربوط به NAV از جمله ویژگی های هر محصول، قیمت و غیره به طور خودکار در وبسایت بارگذاری می شود.

موجودی

هر بار که تغییری در موجودی انبار در NAV رخ دهد، فرآیند به روزرسانی موجودی به وب سایت منتقل می شود و بدین ترتیب وبسایت تا حد ممکن دقیق ترین اطلاعات ممکن را ارائه می دهد. این امر بدان معناست که اگر موجودی از طریق کانال های دیگری نیز فروخته شود، وب سایت همچنان به روز می ماند.

سفارشات

سفارشات وبسایت در یک بازه زمانی قابل تنظیم توسط NAV تحویل داده می شود. سفارش پردازش می شود و محموله ای به صورت خودکار در NAV ایجاد می شود که سپس سفارش را در پلتفرم ناپ کامرس به روز می کند.

این راه حل در حال حاضر مبتنی بر روش فروش [1]B2C است و به همین ترتیب به کلیه مشتریان یک قیمت  یکسان داده شده و کلیه سفارشات با نام “مشتری تجارت الکترونیکی” ثبت می شوند.

ویژگی های طراحی یکپارچه سازی NAV و تجارت الکترونیکی

به عنوان کارشناسان و متخصصین در هر دو سیستم عامل مایکروسفت داینامیکس NAV و تجارت الکترونیکی مانند ناپ کامرس، ما این محصول را به گونه ای طراحی کرده ایم که هم قابل انعطاف باشد و هم به سهولت قابل تنظیم باشد.

تأثیر حداقل بر NAV – یکپارچه سازی آسان با توسعه سفارشی

کارایی بر روی سیستم های توسعه یافته – طراحی شده به منظور کنار آمدن با توسعه قراردادی در NAV یا ناپ کامرس از طریق استفاده از یک فایل نقشه برداری میدانی

امن – داده ها از طریق NAV استخراج می شوند و نیازی به قرار گرفتن NAV در اینترنت نیست.

ویژگی های قابل انعطاف – بسیار ساده به منظور اضافه کردن ویژگی های جدید (مانند اندازه دیسک، نوع CPU)

[1] Business to Consumer

یک دیدگاه بگذارید