مهندسی محصول با داینامیکس 365 بیزنس سنترال

مهندسی محصول با مایکروسافت داینامیکس 365 بیزنس سنترال

هنگامی که می­خواهید به الزامات و تغییرات خاص مشتریان خود از طریق نوآوری و بهبود مستمر دست پیدا کنید، مهندسی محصول می­تواند ابزاری مناسب جهت مدیریت کیفیت و تکامل محصولات شما فراهم کند.

مهندسی محصول مجموعه‌­ای است که دو راه‌­حل را به همراه دارد. مدیریت تغییر مهندسی تمامی فرآیندهای درخواست، برنامه‌­ریزی و اجرای تغییرات در محصول را تسهیل می­کند، و این تغییرات را بصورت کاملاً شفاف و با ایجاد ارتباط میان عملیات تولید و مهندسی، طی مراحل معینی به انجام می­رساند. و همچنین مدیریت کیفیت که به شما راهی جهت ارزیابی و مدیریت تأثیر بر کیفیت محصول از طریق فرآیندها، مواد و سایر جنبه‌­های عملیاتی و با استفاده از الگوها و رویدادهای موجود ارائه می­کند.

شما می­توانید قابلیت عملیاتی مهندسی محصول را به کمک ابزارها و نرم­‌افزاری اضافی گسترش دهید. بعنوان مثال آیتم مدیریت چرخه‌­ی عمر به شما امکان می­دهد وضعیت محصولات را در تمامی مراحل بررسی کرده و بدین ترتیب کارکنانی را که در تعامل با این مراحل هستند راهنمایی کنید. همچنین مدیریت تکرار، امکان مدیریت محصولات از یک واحد مرکزی را میسر می­کند.

ویژگی­ها

نوآوری سریع

با ادغام مهندسی و تولید می­توان نوآوری در فرآیندها را تسریع کرده و از طریق مدیریت تغییر مهندسی، نگاه مشتری محور را حفظ کرد.

اطمینان از اینکه کیفیت موجود با اهداف شما سازگار است . رویدادهایی که بصورت دستی یا از طریق فرآیندها حاصل می­شوند می­توانند بعنوان الگوهای اندازه­‌گیری مناسب جهت ارزیابی مداوم بکار گرفته شوند.

اجرای ساده­ی تغییرات محصول

به کمک ویژگی درخواست تغییر مهندسی (ECO) می­توان با توجه به شرایط، BOM ها یا مسیر حرکت، به بررسی، به­‌روزرسانی و جابجایی تغییرات درخواستی در محصولات پرداخت.

توجه به ارزیابی کیفی

امکان سنجش کیفی تعیین شده توسط الگوهای موجود، تا 10 فیلد داده که می­خواهید آنها را اضافه کنید، وجود خواهد داشت.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند